Nokia 9.3 و Nokia 7.3 در شهریور ماه امسال معرفی خواهند شد.
دوشنبه 25 فروردین 1399
موبايل
طبق معمول هر سال، شرکت HMD Global در حال آماده سازی و توسعه پرچمدار بعدی Nokia است، تا در ماه های آینده روانه بازار کند.

طبق معمول هر سال، شرکت HMD Global در حال آماده سازی و توسعه پرچمدار بعدی Nokiaاست، تا در ماه های آینده روانه بازار کند. گفته می شود که جانشین Nokia 9 PureView سال گذشته، بر خلاف نسل قبلی اش باید به فروش وموفقیت خوبی دست پیدا کند. البته این هدف، برای یک برند تازه متولد شده چندان سادهنیست، اما از طرفی فروش بهتر و بیشتر از Nokia 9سال گذشته، نمی تواند کار چندان دشواری باشد!

شایعه جدیدی که امروز بهدستمان رسیده، حاکی از آن است که Nokia 9.3 در اواخرتابستان، یا حتی اوایل پاییز معرفی خواهد شد. این یعنی، بازه زمانی دو ماهه ای بینشهریور تا مهر ماه امسال. بنابراین به نظر می رسد که HMDدیگر قصد ندارد که با پرچمداران اولیه سال 2020 رقابت کند و به جای آن، تمرکز خودرا روی موج دوم پرچمداران سال گذاشته است. لازم به ذکر است که در همین بازه زمانیهم سامسونگ سری پرچمداران GalaxyNote20 خود رامعرفی می کند، هواوی از Mate 40 خود پرده بر می دارد و گوگل هم ازPixel 5 رونمایی خواهد کرد.

همچنین گفته شده که در مراسممعرفی Nokia 9.3، از جانشین Nokia 7.2 که شهریور سال گذشته معرفی شد هم پرده برداری خواهد کرد که بهاحتمال زیاد Nokia 7.3 نام دارد.

بر اساس ادعای یک منبع بی نام،Nokia 9.3 و 7.3در حال گذراندن تست اولیه هستند که به خوبی در حال پیشرفت است. ظاهرا Nokia 7.3 دو نمونه اولیه دارد و یکی از آن ها از شبکه 5G پشتیبانی می کند و گفته شده که به احتمال زیاد همین نسخه هم بهفروش انبوه خواهد رسید.

هنوز تاریخ دقیق معرفی این دواسمارت فون مشخص نشده و به نظر می رسد که HDM منتظر ماندهتا ببیند شیوع ویروس کرونا در هفته ها و ماه های آینده به کجا خواهد رسید.


نظرات کاربران در مورد Nokia 9.3 و Nokia 7.3 در شهریور ماه امسال معرفی خواهند شد.


* الزامی
* الزامی