تست نسخه بتای EMUI 10.1 برای Huawei Mate 30 Pro شروع شد.
شنبه 23 فروردین 1399
موبايل
هفته پیش، شرکت هواوی جزئیاتی جدیدی راجع به نرم افزار EMUI 10.1 و دستگاه هایی که آن را دریافت می کنند، منتشر کرد.
هفته پیش، شرکت هواوی جزئیاتی جدیدی راجع به نرم افزار EMUI 10.1 و دستگاه هایی که آن را دریافت می کنند، منتشر کرد. همانطور که ممکن است برخی به یاد آورند، این نرم افزار به روز شده، اولین بار در سری پرچمداران P40 هواوی دیده شد. حالا مشخص شده که در کنار آن دستگاه ها، Mate 30 و P30 هم در کنار Mate X این به روز رسانی نرم افزاری را دریافت خواهند کرد.
حالا به تازگی از برخی از کاربران چینی صاحب Mate 30 Pro خواسته شده تا نسخه بتای EMUI 10.1 را تست کنند. البته این منبع جزئیات زیادی راجع به آن بیان نکرد، اما مشخص شد که اولین پکیج برای کاربران Mate 30 Pro در دسترس قرار گرفته و شماره مدل 10.1.0.119 دارد و حجم آن هم 442 مگابایت است.
همانطور که انتظار می رفت، این بسته شامل همه ویژگی های جدید EMUI نمی شود و خود شرکت هم آن را اعلام کرده است. اما حداقل چیزی که تا کنون جدید بوده است، انیمیشن های جدید برای اسکن اثر انگشت است.
همچنین قابلیت نوار کناری جدیدی هم به عنوان بخشی از سیستم Multi-Window به دستگاه اضافه می شود و در اجرای سریعتر اپلیکیشن های محبوب کاربر، تاثیر زیادی دارد. متاسفانه، اسکرین شات های منتشر شده، نوع عملکرد این قابلیت را به خوبی نشان نمی دهند.
هنوز هیچ خبری از پیامرسان متحول شده MeeTime هواوی یا دستیار هوشمند جدید Celia در میان نیست. گفته شده که این دو قابلیت، بیشتر برای مخاطبین کشور های غربی آماده شده و در برنامه گسترش هواوی هم این نکته ذکر شده است. بنابراین، احتمالا می توانیم انتظار داشته باشیم که وقتی EMUI 10.1 به صورت رسمی برای محصولات حاضر در قاره اروپا منتشر شد، این دو قابلیت را هم ببینیم.
متاسفانه، هنوز هیچگونه جدول زمان بندی یا تاریخ حدودی خاصی در دسترس ما نیست. امیدواریم حالا که در حال تست نسخه بتای این نرم افزار هستیم، به زودی شاهد انتشار رسمی آن هم باشیم.

نظرات کاربران در مورد تست نسخه بتای EMUI 10.1 برای Huawei Mate 30 Pro شروع شد.


* الزامی
* الزامی