تصاویر گوشی جدید Honor 30 وجود لنز 50 مگاپیکسلی IMX700 را تایید کرد
شنبه 16 فروردین 1399
موبايل
Honor 30 که گفته می شود در روز بیست و هفتم فروردین ماه به بازار معرفی می شود، طبق شایعات از یک سنسور دوربین 50 مگاپیکسلی IMX700 ساخت سونی استفاده می کرد.
Honor 30 که گفته می شود در روز بیست و هفتم فروردین ماه به بازار معرفی می شود، طبق شایعات از یک سنسور دوربین 50 مگاپیکسلی IMX700 ساخت سونی استفاده می کرد. حالا این شایعه درست از آب درآمده چرا که به تازگی تصویری از Honor 30 به دستمان رسیده که وجود دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی IMX700 ساخت سونی در این محصول را تایید می کند.
با اینکه هنوز مشخصات و جزئیاتی راجع به سنسور IMX700 در دسترس نیست، اما منبع ما مدعی شده که این سنسور، بزرگترین سنسور شخصی سازی شده ساخت سونی در صنعت اسمارت فون هاست. این احتمالا به این معناست که اندازه این سنسور با سنسور 1/1.28 اینچی سری P40 هواوی یکسان خواهد بود.
این تصویر همچنین تایید می کند که لنز اصلی 50 مگاپیکسلی این دستگاه با سه لنز دیگر نیز همراهی می شود که یکی از آن ها لنز پریسکوپ می باشد. این سنسور های دوربین در یک ساختمان مستطیل شکل تعبیه شده اند و یک فلش LED دو گانه هم در کنار ها قرار گرفته است.
همچنین از این تصویر می توانید ببینید که ساختمان دوربین پشتی این دستگاه، به رنگ طلایی است همچنین متن درون ماژول هم تایید می کند که Honor 30 مجهز به تکنولوژی Octa PD است.
اطلاعات دیگری که می توانیم از این تصویر به دست آوریم، وجود میکروفون دوم در بخش بالایی دستگاه در کنار حفره ای است که مشخص نیست برای سنسور مادون قرمز است یا جک هدفون 3.5 میلی متری. با توجه به اینکه Honor 20 از جک هدفون بی بهره بود، این حفره اندکی بزرگ به نظر می رسد، بنابراین به نظر می رسد که جک هدفون به این سری بازگشته است.
همچنین می توانیم خطوط آنتن را هم در بخش بالایی فریم ببینیم و این یعنی فریم Honor 30 فلزی خواهد بود که البته نکته جدیدی نیست.


همچنین سمت راست دستگاه یک دکمه فیزیکی قرار دارد که احتمالا برای کنترل صدا بوده و دکمه پاور هم زیر آن قرار گرفته است. سمت چپ دستگاه هم به نظر صاف می آید، که البته در تصاویر رسمی قبلی چنین چیزی قابل مشاهده بود.
با توجه به اینکه تا معرفی رسمی دستگاه حدود دو هفته زمان باقی مانده، به احتمال زیاد در روز های آتی خبر های بیشتری راجع به Honor 30 و Honor 30 Pro خواهیم شنید.مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی هوآوی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد تصاویر گوشی جدید Honor 30 وجود لنز 50 مگاپیکسلی IMX700 را تایید کرد


* الزامی
* الزامی