انتشار رندر های منسوب به Galaxy M41 یا M51
چهارشنبه 6 فروردین 1399
موبايل
اینطور که پیداست سری اسمارت فون های Galaxy M سامسونگ این روز ها بیشتر اخبار را به خود اختصاص داده اند و حالا هم به نظر می رسد که عضو جدیدی در راه است.
اینطور که پیداست سری اسمارت فون های Galaxy M سامسونگ این روز ها بیشتر اخبار را به خود اختصاص داده اند و حالا هم به نظر می رسد که عضو جدیدی در راه است. حساب کاربری @OnLeaks با همکاری Pigtou حالا رندر هایی مبتنی بر CAD را منتشر کرده که طراحی این عضو جدید را معرفی می کند. این رندر با نام Galaxy M51 منتشر شده ولی از آنجایی که سال گذشته هیچ M50 ای معرفی نشد، احتمالا این دستگاه جانشین Galaxy M40 بوده و با نام Galaxy M41 عرضه خواهد شد.
این دستگاه نسبت به نسل قبلی نمایشگر بزرگتر 6.5 اینچی دارد که از M40 سال گذشته، 0.2 اینچ بزرگتر است که احتمالا به همین خاطر است که نام M51 را برای آن برگزیده اند. به هر حال این دستگاه ابعاد 162.6 در 77.5 در 8.5 میلی متر دارد که البته ساختمان دوربین هم 1 میلی متر به ضخامت اضافه می کند.
اگر به تصاویر نگاه کنید، احتمالا متوجه شباهت ساختمان دوربین دستگاه با محصولات قبلی سامسونگ خواهید شد. این ساختمان دوربین، سه لنز در خود جای داده که از یک لنز عریض، یک لنز فوق عریض و یک دوربین ماکرو یا عمق سنج تشکیل شده است. دوربین سلفی هم درون یک حفره تعبیه شده که در اعضای سری M اندکی کمیاب است.
در بخش بالایی دستگاه، یک جک هدفون 3.5 میلی متری تعبیه شده که از این جهت با نسل قبلی متفاوت است. همچنین در بخش پایینی آن یک پورت USB-C هم به چشم می خورد. اسکنر اثر انگشت هم در بخش پشتی تعبیه شده است. به طور کلی اعضای سری M بیشتر روی عملکرد و کارایی تمرکز دارند بنابراین خبری از اسکنر زیر نمایشگر نیست.
انتظار می رود که Galaxy M41 یا M51 در رنج قیمت 250 تا 300 دلار عرضه شود. برای آگاهی از مشخصات فنی بیشتر باید اندکی صبر کنیم ولی از طرفی هم می توانیم منتظر میان رده ای با چیپست Exynos، نمایشگر Super AMOLED و یک باتری بزرگ باشیم.
خرید گوشی موبایل با بهترین و ارزانترین قیمت در ایران

نظرات کاربران در مورد انتشار رندر های منسوب به Galaxy M41 یا M51


* الزامی
* الزامی