تصویر فاش شده از Nokia 1.3، بریدگی نمایشگر و دوربین یگانه آن را فاش کرد.
شنبه 2 فروردین 1399
موبايل
شرکت HDM Global مراسمی را در روز 29 اسفند در لندن برگزار خواهد کرد که در آن اولین محصول بهره مند از تکنولوژی 5G خود را معرفی خواهد کرد،
شرکت HDM Global مراسمی را در روز 29 اسفند در لندن برگزار خواهد کرد که در آن اولین محصول بهره مند از تکنولوژی 5G خود را معرفی خواهد کرد، اما در کنار آن، ممکن است Nokia 1.3 که در فضای مجازی رویت شده را هم بببینیم.
رندر تبلیغاتی از Nokia 1.3 با شماره مدل TA-1207 توسط منبع مورد اعتماد و معروف Evan Blass در فضای مجازی منتشر شده است. این رندر، دستگاه را در رنگ مشکی نوک مدادی نشان می دهد و طراحی آن را هم فاش می کند.
Nokia 1.3 از یک بریدگی قطره ای استفاده می کند و حاشیه های کناری و بالایی آن هم قطر زیادی دارد و حاشیه پایینی یا چانه آن هم بزرگ و ضخیم است.
بخش پشتی اسمارت فون، الگوی خاصی دارد و یک دوربین هم در بخش بالایی و مرکزی آن تعبیه شده که در کنار یک چراغ LED، در یک جزیره بیضی شکل قرار گرفته است. در مرکز دستگاه لوگوی Nokia هم دیده می شود و بخش پایینی هم شیار اسپیکر دیده می شود.
دکمه های پاور و صدای Nokia 1.3 در سمت راست آن تعبیه شده و سمت چپ آن هم دکمه اختصاصی برای دستیار هوشمند Google Assistant دارد. اگر به بخش بالایی تصویر دقت کنید، می توانید وجود جک هدفون 3.5 میلی متری را هم مشاهده کنید.
در دی ماه سال گذشته، Nokia 1.3 در وبسایت رگولاتوری FCC رویت شد و باتری 2920 میلی آمپر ساعتی و نمایشگر 5.8 اینچی آن را فاش کرد.


مشاهده قیمت به روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران 

نظرات کاربران در مورد تصویر فاش شده از Nokia 1.3، بریدگی نمایشگر و دوربین یگانه آن را فاش کرد.


* الزامی
* الزامی