انتشار اخباری جدید پیرامون ویژگی های اپل واچ سری 6
یک‌شنبه 25 اسفند 1398
گجت ها
نسل بعدی از ساعت هوشمند اپل یعنی Watch Series 6 سنسور های کنترل سلامتی جدیدی خواهد داشت.
نسل بعدی از ساعت هوشمند اپل یعنی Apple Watch Series 6  سنسور های کنترل سلامتی جدیدی خواهد داشت. گفته شده که این ساعت هوشمند قابلیت هایی مثل سنسور اندازه گیری اکسیژن خون برای کنترل فعالیت کاربر به صورت دقیق تر و قابلیت کنترل خواب که البته مدتی است در ساعت های هوشمند رایج شده، را در خود خواهد داشت. چندی پیش، یک اسکرین شات از اپلیکیشن Apple Sleep این کمپانی را دیده بودیم که نشان میداد که اپل سرانجام به فکر به کارگیری قابلیت کنترل خواب در نسل بعدی ساعت هایش افتاده است. در کنار این ها، سیستم عامل جدید watchOS 7 هم بهینه سازی های نرم افزاری جدیدی در خود خواهد داشت.

مشاهده قیمت به روز انواع ساعت هوشمند در بازار ایران 

همچنین گزارش شده که اپل یک قابلیت Infograph Pro هم به ساعت هایش اضافه خواهد کرد که به کاربر اجازه می دهد یک تاکی متر دیجیتال را هم به گزینه های نرم افزاری Apple Watch خود اضافه کند. همچنین، نرم افزار watchOS 7 قابلیت تم های قابل اشتراک گذاری هم خواهد داشت. این قابلیت نرم افزاری در کد های بتای iOS 14 دیده شده و به کاربر اجازه می دهد که تم های ساعت خود را در قابل فایل های جداگانه استخراج کند و از طریق راه های مختلفی مثل AirDrop به اشتراک بگذارد.
به علاوه آن، watchOS 7 کاربر را قادر می سازد تا از آلبوم های به اشتراک گذاری شده در iCloud برای ساعت خود تم انتخاب کند. البته این کار از طریق آیفون متصل شده به ساعت هم امکان پذیر است ولی حالا به آرشیو بزرگ تری از تصاویر برای Apple Watch خودتان دسترسی دارید.
دیگر قابلیت جدید این ساعت، برای والدین هاست که حالت Kids Mode جدیدی بوده که امکان کنترل روی مخاطبین، موزیک ها و سایر ویژگی های Apple Watch کودکان را از طریق آیفون متصل شده به پدر و مادر ها می دهد. تا کنون، Apple Watch ها تنها می توانستند به یک حساب کاربری که آیفون به آن متصل شده بود، جفت شوند.
زمان مدرسه هم دیگر قابلیتی کنترل والدین است که با watchOS 7 معرفی خواهد شد که به والدین این امکان را می دهد تا تعیین کنند چه اپلیکیشن ها و ویژگی هایی در بازه زمانی های خاصی از شبانه روز، مانند زمان های مدرسه، اجرا شوند. همچنین گزارش شده که watchOS 7 یک فایل سیستمی جدید خواهد داشت که به اپ های اختصاصی Apple Watch این امکان را می دهد که بدون اتصال به همتای iOS خود، به صورت مستقل اجرا شوند.

نظرات کاربران در مورد انتشار اخباری جدید پیرامون ویژگی های اپل واچ سری 6


* الزامی
* الزامی