وجود نسخه Verizon از OnePlus 8 تایید شد.
پنج‌شنبه 22 اسفند 1398
موبايل
مدتی شایعه شده بود که نسل بعدی از اسمارت فون های OnePlus نسخه Verizon خواهند داشت تا در کشور آمریکا عرضه شوند و حالا هم اثباتی محکم برای این شایعه پیدا شده است.
مدتی شایعه شده بود که نسل بعدی از اسمارت فون های OnePlus نسخه Verizon خواهند داشت تا در کشور آمریکا عرضه شوند و حالا هم اثباتی محکم برای این شایعه پیدا شده است. البته، اگر چند خط کد در یک اپلیکیشن یک مدرک محسوب شود.
کاربران و متخصصین وبسایت XDA Developers به جدیدترین نسخه از لانچر OnePlus، یعنی نسخه 4.3.3 که در Play Store منتشر شده نگاهی انداخته اند و ردپایی از فولدر Verizon را پیدا کرده اند که فایل های Big Red در آن بود. ظاهرا نسخه نرم افزار مخصوص Verizon هم برای OnePlus 8 منتشر خواهد شد و این لانچر همچنین OnePlus8VZW و OnePlus8TMO را به عنوان دو اسمارت فون مجزا معرفی کرده است.
همچنین این بررسی اپلیکیشن چند ویژگی جدید OnePlus 8 را هم فاش کرده است. یک کد string به نام nfc_customization_wallpaper پیامی در خود ذخیره کرده که به این قرار است: "شما یک تصویر زمین جدید پیدا کرده اید!" که می توان حدس زد که وقتی کاربر یک تگ NFC را در OnePlus 8 اسکن می کند، به نمایش در می آید. ظاهرا بعد از آن می توان آن تصویر را به عنوان تصویر زمینه هم تنظیم کرد. البته کجا میتوان این تگ های خاص را پیدا کرد؟ این در هاله ای از ابهام است.
احتمالا در تاریخ بیست و ششم فروردین ماه بیشتر راجع به این دستگاه خواهیم فهمید، چرا که به نظر می رسد این تاریخ برگزاری مراسم معرفی OnePlus 8 های جدید باشد. گفته می شود که برای اولین بار کمپانی وان پلاس می خواهد سه اسمارت فون را به صورت همزمان معرفی کند.

مشاهده قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد وجود نسخه Verizon از OnePlus 8 تایید شد.


* الزامی
* الزامی