احتمالا اپل در حال کار روی نسخه اقتصادی AirPods Pro است.
پنج‌شنبه 8 اسفند 1398
موبايل
به تازگی گزارشی توسط وبسایت Digitimes منتشر شده که خبر از تلاش اپل روی نسخه “lite” هدفون های کاملا بیسیم AirPods Pro می دهد.
به تازگی گزارشی توسط وبسایت Digitimes منتشر شده که خبر از تلاش اپل روی نسخه “lite” هدفون های کاملا بیسیم AirPods Pro می دهد. با توجه به محبوبیت و شهرت خط تولید هدفون های کاملا بیسیم این شرکت، اپل قصد دارد محصولات خود را متنوع تر کند و از این رو سه مدل با قیمت های مختلف را ارائه خواهد داد. گفته می شود که این نسخه جدید، برچسب قیمتی بین 159 دلار AirPods 2 و 249 دلار AirPods Pro داشته باشد.
بنابر ادعای این گزارش جدید، Universal Scientific Industrial کشور تایوان، تامین کننده اصلی قطعات AirPods Pro Lite خواهد بود. البته این نام هنوز به صورت رسمی تایید نشده است. همچنین این مدل جدید از ساختار چیپ SiP یا سیستم در پکیج خواهد داشت.
با اینکه هنوز تنها در مرحله شایعه و حدس و گمان است، این AirPods Pro اقتصادی جدید احتمالا تا اواسط سال آینده معرفی خواهد شد ولی احتمال هم دارد که به خاطر شیوع ویروس کرونا این زمان بندی تغییر کند. به طور کلی، انتظار می رود که خط تولید Pro از AirPods های اپل، 40 تا 50 درصد از فروش هدفون های بیسیم این شرکت را دربر خواهد گرفت.

نظرات کاربران در مورد احتمالا اپل در حال کار روی نسخه اقتصادی AirPods Pro است.


* الزامی
* الزامی