P40 و P40 Pro هواوی در وبسایت TENAA رویت شد.
شنبه 3 اسفند 1398
موبايل
انتظار نمی رود تا اوایل فروردین سال آینده، سری پرچمداران P40 هواوی رونمایی شود ولی حال که تا آن زمان حدود یک ماه زمان باقی است، P40 و P40 Pro در وبسایت آژانس رگولاتوری چین TENAA، رویت شده اند.
انتظار نمی رود تا اوایل فروردین سال آینده، سری پرچمداران P40 هواوی رونمایی شود ولی حال که تا آن زمان حدود یک ماه زمان باقی است، P40 و P40 Pro در وبسایت آژانس رگولاتوری چین TENAA، رویت شده اند. P40 هواوی با دو شماره مدل مختلف ANA-AN00 و ANA-TN00 دیده شد و P40 Pro هم با شماره مدل های ELS-AN00 و ELS-TN00 در این وبسایت رویت شد. به احتمال زیاد، این ها نسخه های جهانی و چینی این محصولات هستند. حال تنها اطلاعاتی مفید راجع به این اسمارت فون ها در این وبسایت، این است که هر دو دستگاه تکنولوژی 5G دوحالته، شیار برای دو سیمکارت و سیستم عامل اندروید دارند.
همچنین انتظار رونمایی از محصول بالارده ای به نام P40 Premium Edition را نیز داریم که در بخش پشتی خود پنج لنز دوربین متشکل از یک لنز تله فوتو پریسکوپ با فاصله کانونی 240 نانومتری برای زوم اوپتیکال 10 برابری می باشد. شایعات حاکی از آن است که P40 استاندارد از چهار لنز دوربین استفاده می کند که از لنز اصلی 52 مگاپیکسلی، دوربین Cine با رزولیشن 40 مگاپیکسلی و یک دوربین تله فوتو 8 مگاپیکسلی با زوم اوپتیکال 5 برابری تشکیل شده است.


مشاهده قیمت به روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

همچنین انتظار می رود مدل P40 Pro با نمایشگری بدون حفره و بریدگی که از چهار طرف خمیدگی دارد، عرضه شود. حتی سال گذشته تصویری زنده از این دستگاه را نیز دیدیم که در واقع بریدگی کوچکی در سمت چپ و بالای نمایشگر برای تعبیه دوربین دوگانه سلفی داشت. البته هنوز تا مراسم معرفی مدتی باقی است و برای افشای اخبار و شایعات مختلف پیرامون پرچمداران سری P40 زمان زیادی باقی است.

نظرات کاربران در مورد P40 و P40 Pro هواوی در وبسایت TENAA رویت شد.


* الزامی
* الزامی