هواوی از نسخه قرمز رنگ Freebuds 3 رونمایی کرد.
دوشنبه 21 بهمن 1398
موبايل
با نزدیک شدن به روز ولنتاین، هواوی نسخه قرمز رنگی از FreeBuds3 را معرفی کرده است. این رنگ در کنار نسخه های سفید و مشکی از این هدفون کاملا بیسیم که تاکنون در دسترس بودند، به فروش خواهد رسید.
هواوی نسخه قرمز رنگی از FreeBuds 3 را معرفی کرده است. این رنگ در کنار نسخه های سفید و مشکی از این هدفون کاملا بیسیم که تاکنون در دسترس بودند، به فروش خواهد رسید. گفته میشود که نسخه قرمز رنگ یا همان Red Edition با تکنیک های رنگ UV پیشرفته رنگ آمیزی شده است.
FreeBuds 3 برچسب قیمت 179 دلار یا 179 پوندی دارند. این هدفون های بیسیم از نوع کاملا بدون سیمی هستند که از نظر ظاهر شباهت زیادی با AirPod های اپل دارند. در کنار شباهت ظاهری، این محصول ویژگی های زیادی را برای اسمارت فون های اندرویدی فراهم می کند، ولی بهترین تجربه زمانی به دست می آید که به یک اسمارت فون هواوی متصل شده باشد و اپلیکیشن AI Life روی آن نصب شده باشد.


مشاهده قیمت به روز انواع هدست بلوتوث در بازار ایران

FeeBuds 3 از چیپست های خانگی Kirin A1 بهره میگیرد که از بلوتوث 5.1 پشتیبانی می کند. این دستگاه امکان شارژ بیسیم، محافظت در برابر آب IPX4 و شارژ سریع USB-C را فراهم می کند. این هدفون های جذاب با یک بار شارژ می توانند 4 ساعت موزیک پخش کنند و با احتساب شارژ کیس همراهشان می توانند 20 ساعت کاربر را همراهی کنند. نکته دیگر، حضور فعال سیستم ضد نویز است که با وجود طراحی رو گوشی عملکرد خوبی دارد.

نظرات کاربران در مورد هواوی از نسخه قرمز رنگ Freebuds 3 رونمایی کرد.


* الزامی
* الزامی