رندر های جدیدی از P40 Premium هواوی منتشر شد.
چهارشنبه 9 بهمن 1398
هفته گذشته، حساب کاربری @evleakss در توییتر، رندری از P40 Pro هواوی را منتشر کرد که محصول را در رنگ سبز نعنایی نشان میداد.
هفته گذشته، حساب کاربری @evleakss در توییتر، رندری از P40 Pro هواوی را منتشر کرد که محصول را در رنگ سبز نعنایی نشان میداد. اوایل هفته پیش هم تصاویری زنده از این دستگاه به بیرون درز کرد که به طور کلی طراحی آن را فاش میکرد.
امروز، رندر هایی توسط Waqar Khan در فضای مجازی منتشر شده که به نظر رسمی می آیند. در کنار عکس هایی که بر اساس شایعات و اخبار اخیر خلق شده، Khan یک ویدیو هم از این محصول ساخته که P40 Pro را از زوایای مختلف نشان میدهد.
رندر ها پرچمدار بعدی هواوی را به نمایشگری با چهار طرف منحنی نشان میدهد که اسکنر اثر انگشت هم زیر آن تعبیه شده و یک ساختمان دوربین سلفی دوگانه ای هم در حفره ای که در پنل AMOLED ایجاد شده، جای گرفته است. این اسمارت فون ها با امضای هواوی یعنی دکمه پاور قرمز رنگ و برند Leica روی دوربین ها همراه هستند.
همانطور که می دانید، پرچمدار سری P هواوی به دستگاه هایی با دوربین های شگفت انگیز معروف هستند. بنابراین انتظار می رود ساختمان دوربین بسیار قدرتمندی در این محصولات تعبیه شود تا بتواند در برابر Galaxy S20 Ultra سامسونگ با دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی و زوم اوپتیکال 10 برابری اش رقابت تنگاتنگی ایجاد کند. شایعات حاکی از آن است که امسال هواوی قصد دارد سه پرچمدار را تحت این سری معرفی کند که یکی از آن ها پسوند Premium دارد و گفته شده که تنها دستگاهی است که از یک ساختمان دوربین پنجگانه استفاده می کند.
بنابر شایعات و اخبار و رندر های رسمی فاش شده، P40 Pro این کمپانی از یک ساختمان دوربین چهارگانه استفاده میکند، در حالیکه سیستم پنجگانه منحصر به فرد تنها مختص مدل Premium است. ردر های ویدیویی که منتسب به P40 Pro هستند، در اصل طراحی و ساختمان دوربین P40 Premium را نشان می دهند.
گفته می شود که سه پرچمدار جدید P40 غول تکنولوژی چینی، از همان چیپست هایی استفاده میکنند که در Mate 30 Pro تعبیه شده، یعنی کایرین 990 هفت نانومتری که قدرت نسبتا خوبی هم دارند. با اینکه دولت ایالات متحده به علت جنگ اقتصادی با چین قصد داشت تحریم های خود علیه شرکت هواوی را بیشتر کند، ولی انجمن کسب و کار های آمریکایی و پنتاگون علیه دولت ترامپ این محدودیت ها را برداشته اند.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد رندر های جدیدی از P40 Premium هواوی منتشر شد.


* الزامی
* الزامی