قیمت سری پرچمداران گلکسی اس 20 نسخه 5G فاش شد.
دوشنبه 7 بهمن 1398
موبايل
سه گانه پرچمدار GALAXY S20 سامسونگ مثل همیشه گران قیمت خواهند بود، مخصوصا نسخه های بهره مند از تکنولوژی 5G آن ها.
سه گانه پرچمدار گلکسی اس 20  سامسونگ مثل همیشه گران قیمت خواهند بود، مخصوصا نسخه های بهره مند از تکنولوژی 5G آن ها. حالا اولین اطلاعات راجع به قیمت این محصولات توسط Max Weinbach، کسی که بیشترین افشاگری ها را درمورد این دستگاه ها کرده، در فضای مجازی منتشر شده است. لازم به ذکر است که نسخه 4G این دستگاه ها، خوشبختانه قیمت کمتری خواهند داشت.
اگر میخواهید یک نسخه 4G خریداری کنید، میتوانید حدود 100 یورو از این قیمت ها کم کنید. البته هنوز مشخص نیست که سامسونگ حق انتخابی برای کاربرانش باقی بگذارد یا خیر، چرا که گفته شده کشور هایی که تکنولوژی 5G در آن ها موجود است، تنها نسخه 5G را دریافت خواهند کرد.
در ضمن، این محدوده قیمت ها شامل گزینه های حافظه نمیشود. این یعنی قیمت های زیر تنها به نسخه پایه این محصولات تعلق دارد.


مشاهده لیست قیمت بروز گوشی های ساموسنگ در بازار ایران

محض مقایسه باید بگوییم که نسخه قبلی پرچمداران این کمپانی برچسب های قیمت 750 و 900 و 1000 دلاری برای S10e و S10 و S10 Plus داشتند. مگر اینکه بخواهید سراغ نسخه Ultra بروید که 150 یورو افزایش قیمت برای نسخه 5G و 50 یورو برای نسخه 4G را مشاهده خواهید کرد.
بنابر گزارشات، این سه گانه پرچمدار جذاب سامسونگ، بعد از مراسم معرفی در بیست و دوم بهمن ماه، در روز بیست و سوم اسفند ماه در کشور فرانسه عرضه خواهد شد.
لازم به ذکر است که برچسب های این محصول به دلار، کمتر از قیمت یورو خواهد بود. Max مدعی است که Galaxy S20 با قیمت 850 دلار، Galaxy S20 Plus با قیمت 950 و Galaxy S20 Ultra با قیمت 1200 دلار روانه بازار خواهند شد. لازم به ذکر است که این قیمت های نسخه پایه مدل 5G هستند ولی این نکته را هم بدانید که قیمت های یورو شامل VAT میشوند ولی قیمت محصولات در آمریکا شامل آن نیست.
حال نوبت به اطلاعاتی اضافی راجع به Galaxy S20 Ultra است. گفته میشود که این دستگاه زوم هیبرید 30 برابری و زوم دیجیتالی 100 برابری خواهد داشت. این دستگاه در رنگ های مشکی، خاکستری، آبی و صورتی به دست مشتریان خواهد رسید.
اسمارت فون تاشوی  بعدی سامسونگ، Galaxy Z Flip، برچسب قیمت 1400 یورویی خواهد داشت، یعنی 100 یورو بیشتر از S20 Ultra 5G. البته گفته میشود که قیمت Flip ممکن است تا مراسم معرفی دستخوش تغییر شود.
لازم به ذکر است که Galaxy Fold سال گذشته با برچسب قیمت 2000 یورویی به فروش رفت، بنابراین این محصول به طرز قابل توجهی ارزان تر است. البته گفته شده که Z Flip از سخت افزار قدیمی تری استفاده خواهد کرد، یعنی چیپست اسنپدراگون 855 و دوربین 12 مگاپیکسلی.

نظرات کاربران در مورد قیمت سری پرچمداران گلکسی اس 20 نسخه 5G فاش شد.


* الزامی
* الزامی