پوستر مراسم معرفی Mi 10، طراحی و تاریخ معرفی این محصول را اعلام کرد.
سه‌شنبه 1 بهمن 1398
موبايل
پرچمدار بعدی شیائومی از سری Mi در چند ماه گذشته، گهگاهی با اخبار و شایعات مختلف در وبسایت های مختلف دیده میشد ولی هیچگاه خبر موثقی از آن شنیده نشد.
پرچمدار بعدی شیائومی از سری Mi در چند ماه گذشته، گهگاهی با اخبار و شایعات مختلف در وبسایت های مختلف دیده میشد ولی هیچگاه خبر موثقی از آن شنیده نشد. چند روز پیش، چند تصویر زنده از Mi 10  منتشر شد و شایعاتی مبنی بر ساختمان دوربین چهارگانه را تایید کرد، ولی دیگر شایعات مبنی بر بریدگی یا حفره نمایشگر را مشخص نکرد.
خوشبختانه اما، حالا تصویری از بنر این دستگاه در اختیار داریم. همانطور که مشاهده میکنید، میتوان طراحی مشابه Mi Mix Alpha را در این محصول مشاهده کرد. البته، هیچ نمایشگر خارق العاده خمیده دور تا دور محصول دیده نمیشود ولی این نوار بخش پشتی کاملا شبیه به محصول شگفت انگیز اخیر شیائومی است. بنابراین، با توجه به اینکه Mi Mix Alpha فعلا معرفی و عرضه نمیشود، ممکن است حداقل از زبان طراحی این محصول استفاده ای بشود.
ذکر کردن این نکته چندان تعجبی ندارد ولی باید بگوییم که در این بنر میتوان نشان اسنپدراگون 865 5G را هم دید که البته کاملا مورد انتظار بود. اگرچه، تایید امکان ارتباط 5G به صورت رسمی نکته خوبی است. گرچه امکان دارد که این تکنولوژی فقط به نسخه Mi 10 Pro که رسما تایید شد که در کنار نسخه استاندارد معرفی خواهد شد، محدود شده باشد. در این بنر همچنین تاریخ بیست و دوم بهمن ماه یا 11 فوریه هم به چشم میخورد. بنابراین کاملا واضح است که در روز بیست و دوم بهمن ماه باید منتظر برگزاری مراسم معرفی این محصول باشیم.

مشاهده قیمت به روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد پوستر مراسم معرفی Mi 10، طراحی و تاریخ معرفی این محصول را اعلام کرد.


* الزامی
* الزامی