گوشی P40 Pro Premium به هوآوی P40 و P40 Pro خواهد پیوست و زوم 10 برابری خواهد داشت.
سه‌شنبه 1 بهمن 1398
موبايل
روز گذشته، رندر هایی از Huawei P40 Pro را با چهار دوربین پشتی مشاهده کردیم که خلاف شایعات مبنی بر وجود ساختمان دوربین پنجگانه بود.
روز گذشته، رندر هایی از Huawei P40 Pro را با چهار دوربین پشتی مشاهده کردیم که خلاف شایعات مبنی بر وجود ساختمان دوربین پنجگانه بود. امروز اما رندر های دیگری منتشر شد که هم ساختمان دوربین چهارگانه و هم پنجگانه را نشان میدهد. اما این چه معنایی میتواند داشته باشد؟
دومین مجموعه از رندر ها از حساب کاربری قابل اطمینان @evleaks منتشر شده اند. چیزی که از این تصویر برداشت میشود، این است که هواوی امسال بر خلاف سنت، سه پرچمدار را برای سری P خود معرفی خواهد کرد. اپل این کارا کرده و سامسونگ هم از این ایده استقبال کرده است، حالا چرا هواوی این کار را نکند؟

مشاهده بهترین قیمت خرید گوشی های هوآوی در بازار ایران

وقتی به ساختمان دوربین این دستگاه نگاه نزدیک تری میکنیم، متوجه نکته جالبی میشویم، اینکه نسخه پریمیوم از این سه گانه که به Huawei P40 Pro Premium Edition معروف است، یک دوربین تله فوتو پریسکوپ با فاصله کانونی 240 میلی متری دارد.
با توجه به اینکه دوربین اصلی یک لنز 24 میلی متری دارد، یعنی این دوربین قادر به زوم اوپتیکال 10 برابری است. حال اگر اینو با چهار مدل دوربین مقایسه کنیم، Huawei P40 Pro که لنز پریسکوپ 125 میلی متری دارد، قادر به زوم اوپتیکال 5 برابری است.
هر دو نسخه یک دوربین فوق عریض 18 میلی متری دارند. دو سنسور اضافی P40 Pro Premium هم احتمالا یک دوربین ماکرو و یک سنسور 3D ToF است. البته بنابر به گزارشی از وبسایت Teme، P40 Pro هم یک سنسور ToF خواهد داشت.
مدل استاندارد این سه گانه هم P40 نام دارد و یک دوربین فوق عریض 17 میلی متری و یک دوربین استاندارد تله فوتو 80 میلی متر با زوم اوپتیکال 3 برابری خواهد داشت. براساس وبسایت Teme، دوربین اصلی این دستگاه کیفیت 52 مگاپیکسلی با اندازه سنسور 1/1.3 اینچی، یک دوربین فوق عریض 40 مگاپیکسلی با اندازه سنسور 1/1.5 اینچی و یک دوربین تله فوتو 8 مگاپیکسلی خواهد داشت.

نظرات کاربران در مورد گوشی P40 Pro Premium به هوآوی P40 و P40 Pro خواهد پیوست و زوم 10 برابری خواهد داشت.


* الزامی
* الزامی