شرکت Lenovo از قاب عکس های هوشمند 21.5 اینچی خود رونمایی کرد.
جمعه 27 دی 1398
گجت ها
قاب عکس هوشمند کمپانی Lenovo، یک نمایشگر 21.5 اینچی است که صرفا طراحی شده تا روی دیوار قرار بگیرد و عکس هایتان را به نمایش بگذارد.
قاب عکس هوشمند کمپانی Lenovo، یک نمایشگر 21.5 اینچی است که صرفا طراحی شده تا روی دیوار قرار بگیرد و عکس هایتان را به نمایش بگذارد. Smart Frame که این کمپانی در CES امسال معرفی کرده، از یک نمایشگر IPS با رزولیشن 1080p استفاده میکند که از سنسوری کمک میگیرد که بر اساس نو محیط، به طور خودکار روشنایی نمایشگر را تنظیم میکند. در کنار آن، Lenovo یک تبلت اندرویدی 10 اینچی هم معرفی کرده که از نوعی پایه استفاده میکند که آن را به نمایشگر هوشمند Google Assistant تبدیل میکند. نام این محصول Smart Tab M10 میباشد.
با معرفی Smart Frame، شرکت Lenovo تعداد قاب عکس های دیجیتالی بهره مند از نمایشگر های هوشمند را به دو رسانده است. البته این نمایشگر از قابلیت دستیار صوتی بی بهره است، ولی Lenovo اعلام کرده که نرم افزار Smart Frame تصاویر با کیفیت تر را در اولویت قرار میدهد و حتی میتواند آن ها به صورت خودکار به کلاژ تبدیل کند. تنها مشکل این است که راه حل کنونی Lenovo برای ارسال تصاویر به Smart Frame کمی عجیب است و نیاز به اپلیکیشنی خاص دارد.
Smart Frame همچنین یک سیستم چرخشی هم دارد که به کاربر اجازه میدهد نمایشگر IPS آن را نود درجه بچرخاند تا این گجت بتواند عکس ها را به صورت افقی و عمودی به نمایش بگذارد.
در همین حال، Smart Tab M10 جدید این کمپانی، نسخه بزرگتر شده ای از Smart Tab M8 است که سپتامبر گذشته معرفی شده بود. این دفعه، به جای پنل 8 اینچی 1280 در 800 پیکسلی، این دستگاه یک نمایشگر 10 اینچی 1080p دارد. ولی از جهات دیگر، کاملا شبیه به نسخه قبلی عمل میکند. وقتی این گجت از داک شارژرش جدا میشود، کاربر میتواند از آن به عنوان یک تبلت اندرویدی استفاده کند ولی وقتی آن را به داک مخصوص وصل میکند، نمایشگر هوشمند آن شبیه به ambient mode میشود.
البته این قابلیت این دستگاه را شبیه به نمایشگر هوشمند جذاب مبتنی بر Google Assistant گوگل با نام Google Nest Hub Max نمیکند، ولی تعدادی از امکانات آن را ارائه میدهد. این امکانات شامل تماشای ویدیو، زیر نظر گرفتن دوربین ها، کنترل کردن دستگاه های خانه هوشمند با صدای کاربر میشود. میکروفون دوگانه این دستگاه میتواند تا فاصله سه متری هم صدای کاربر را تشخیص دهد. طبق ادعای لنو، نمایشگر این دستگاه در هنگام عدم استفاده به قابل عکس دیجیتالی تبدیل میشود که محتوای خود را از Google Photos میگیرد.
Smart Frame کمپانی Lenovo با برچسب قیمت 399 دلار از آگوست آینده در دسترس خواهد بود. در حالیکه تبلت Smart Tab M10 FHD Plus 2nd Gen With Google Assistant در آپریل آینده با برچسب قیمت 189.99 دلار به کاربران فروخته خواهد شد.

نظرات کاربران در مورد شرکت Lenovo از قاب عکس های هوشمند 21.5 اینچی خود رونمایی کرد.


* الزامی
* الزامی