Xiaomi Mi 10 امتیاز شگفت انگیزی در AnTuTu کسب کرد
جمعه 20 دی 1398
موبايل
شیائومی چندی است در حال کار بر روی پرچمداران Mi 10 است و به نظر میرسد که حداقل یکی از آن ها به زودی به بازار عرضه میشود.

شیائومی چندی است در حال کاربر روی پرچمداران Mi 10 است و به نظر میرسد که حداقل یکیاز آن ها به زودی به بازار عرضه میشود. امروز، یک منبع مطمئن و آگاه تصویری را پستکرده که حاوی تصویری از اسمارت فونی است که یک ساختمان دوربین چهارگانه دارد ومدعی شده که تصویر Mi 10 است.

البته ماجرا فقط به اینجا ختم نمیشود، در کنار این تصویر، عکس دیگری نیز منتشر شده که مشخص میکند این دستگاه دربنچمارک AnTuTu امتیاز 560000 را کسب کرده است.همه این ها به لطف چیپست اسنپدراگون 865 و پردازنده گرافیکی Adreno 650 اتفاق افتاده است.


این اولین باری است که یکدستگاه توانسته امتیازی بیشتر از 500 هزار را از این بنچمارک کسب کند. این مقدار15 درصد بیشتر از بهترین اسمارت فون های اندرویدی بهره مند از اسنپدراگون +855است. متاسفانه این نتیجه بنچمارک، مشخصات فنی دیگری را شامل نمیشود.


مشاهده قیمت روز گوشی های موبایل شیائومی در بازار ایران


انتظار میرود که نسخهاستاندارد این دستگاه از یک لنز اصلی 64 مگاپیکسلی استفاده کند، در حالیکه نسخه Pro از همان سنسور 108 مگاپیکسلی قدرتمندی استفاده میکند که در حالحاضر در Mi Note 10 به کار رفته.


نظرات کاربران در مورد Xiaomi Mi 10 امتیاز شگفت انگیزی در AnTuTu کسب کرد


* الزامی
* الزامی