گوشی OnePlus 8 Pro با نمایشگر 120 هرتزی معرفی خواهد شد
شنبه 25 آبان 1398
موبايل
شرکت وان پلاس در تابستان گذشته OnePlus 7 Pro را با نمایشگر 90 هرتزی معرفی کرد.
شرکت OnePlus در تابستان گذشته OnePlus 7 Pro را با نمایشگر 90 هرتزی معرفی کرد. این شرکت همچنین در مراسم معرفی OnePlus 7T اعلام کرد که تمامی دستگاه های آینده را با نرخ ریفرش 90 هرتزی معرفی خواهد کرد. این یعنی OnePlus 8 و OnePlus 8 Pro نمایشگر های 90 هرتزی خواهند داشت. ولی اگر شایعات اخیر صحت داشته باشند، OnePlus 8 Pro یک قدم فراتر خواهد رفت و به جای پنل 90 هرتزی، از یک پنل نمایشگر با نرخ ریفرش 120 هرتزی استفاده خواهد کرد.
یکی از فعالان حوزه تکنولوژی، Max J.، تصویری در توییتر با متن "یک "پرو" باشید" پست کرده است. بسیاری از کاربران تصور کردند که منظور او Samsung Galaxy S11 با نمایشگر 120 هرتزی اش بود، ولی بعد ها تایید شد که منظورش از این پست محصول OnePlus بوده. این یعنی OnePlus 8 Pro با نمایشگر 120 هرتزی خواهد آمد.
اگر این ادعا صحت داشته باشد، بنابراین OnePlus 8 Pro اولین اسمارت فون این کمپانی چینی خواهد بود که از چنین نرخ ریفرشی استفاده میکند، چرا که بعید است این کمپانی نسخه استاندارد خود را به چنین نرخ ریفرشی عرضه کند.
تا معرفی OnePlus 8 و OnePlus 8 Pro چندین ماه زمان باقی است ولی چندی پیش تصاویری منسوب به این اسمارت فون ها منتشر شده است. هر دو دستگاه طراحی مشابهی دارند و از حفره نمایشگر استفاده خواهند کرد، ولی OnePlus 8 در بخش پشتی یک دوربین سه گانه خواهد داشت، در حالیکه نسخه Pro از یک دوربین چهارگانه بهره خواهد برد.

خرید انواع گوشی وان پلاس با بهترین قیمت در ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی OnePlus 8 Pro با نمایشگر 120 هرتزی معرفی خواهد شد


* الزامی
* الزامی