هواوی اعلام کرد که تا کنون بیش از یک میلیون گوشی Mate 30 فروخته ایم
دوشنبه 22 مهر 1398
موبايل
هواوی به تازگی مدعی شده که تاکنون بیش از 1 میلیون نسخه از پرچمداران Mate 30 و Mate 30 Pro را به فروش رسانده است.
هواوی به تازگی مدعی شده که تاکنون بیش از 1 میلیون نسخه از پرچمداران Mate 30 و Mate 30 Pro را به فروش رسانده است. این دستگاه ها از چهارم مهر ماه به بازار چین عرضه شده است و این یعنی این شرکت در مدت بسیار کوتاهی توانسته به این آمار فروش دست پیدا کند.
در واقع به گفته آقای Richard Yu در حاشیه افتتاح یک فروشگاه اختصاصی برای محصولات هواوی در شهر شنجن، در فروش آنلاین این محصولات شرکت هواوی توانسته در یک دقیقه 500 میلیون یوان جنس بفروشد و این یعنی فروش 100000 دستگاه در هر دقیقه.

برای بررسی صحت ادعای این کمپانی هیچ راهی وجود ندارد، ولی ظاهرا این دستگاه با وجود تحریم های شرکت های آمریکایی با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران مواجه شده است. یکی از این تحریم ها حذف سرویس های نرم افزاری گوگل از این دستگاه بود که البته این سرویس ها چندان کارایی زیادی هم در کشور چین نداشته اند. همچنین عکس هایی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده که نشان دهنده صف طویل کاربران روبروی فروشگاه جدید شنجن برای خرید این اسمارت فون هاست.
به نظر میرسد نسخه سبز رنگ ملقب به Forest Green مورد استقبال ترین رنگ Mate 30 Pro است، چرا که اول این نسخه به اتمام رسیده است.
به وجود برگزاری مراسم معرفی در شهر مونیخ آمریکا، هواوی هنوز این محصول را در قاره اروپا یا هر کشور دیگری به جز چین عرضه نکرده است. فرآیند عرضه این محصول باید در این ماه انجام بگیرد، ولی تاریخ دقیقی آن مشخص نیست.


مشاهده قیمت به روز خرید انواع گوشی در بازار موبایل ایران

نظرات کاربران در مورد هواوی اعلام کرد که تا کنون بیش از یک میلیون گوشی Mate 30 فروخته ایم


* الزامی
* الزامی