تاریخ رونمایی از کهکشانی های جدید سامسونگ سری گلگسی S10 مشخص شد.
یک‌شنبه 23 دی 1397
موبايل
سامسونگ تاریخ رسمی معرفی گوشی های سری گلگسی اس 10 را تایین کرد
انتظار ها به سر رسید. غول تکنولوژی کره جنوبی اول اسفند را برای رونمایی از دهمین نسل از سری Galaxy S برگزیده است. به تازگی دعوت نامه هایی برای خبرگزاری ها و علاقمندان حوزه تکنولوژی ارسال شده که شامل تاریخ و محل برگزاری این مراسم باشکوه است. این مراسم در سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد، ولی علاقمندان در سراسر جهان قادر خواهند بود این مراسم را به صورت زنده از وبسایت سامسونگ مشاهده کنند.

این دعوت نامه به وضوح لبه های خمیده دو اسمارت فون را نشان میدهد که عدد ده روی آن ها نقش بسته. به جز این دو نکته، اطلاعات دیگری د این تصویر دیده نمیشود، به جز تاریخ برگزاری. البته این برای سامسونگ تازگی ندارد چرا که آن ها هیچگاه اسمارت فون های خود را در تیزر های مراسم فاش نمیکنند.
با این حال، اخبار و شایعات زیادی پیرامون این پرچمداران منتشر شده که شمایی کلی از ظاهر و مشخصات فنی آن را نشان میدهد. در این مراسم باید انتظار معرفی سه عضو از سری Galaxy S10 را داشته باشیم، مدلی با نمایشگر تخت Galaxy S10 Lite، Galaxy S10  استاندارد با نمایشگری بزرگتر و خمیده و اسکنر نمایشگر زیر نمایشگر، و در آخر مدل گران قیمت Galaxy S10 Plus

نظرات کاربران در مورد تاریخ رونمایی از کهکشانی های جدید سامسونگ سری گلگسی S10 مشخص شد.


* الزامی
* الزامی