قیمت و تاریخ عرضه هر سه گوشی اپل آیفون XS- آیفون XR-آیفون XS MAX
شنبه 31 شهریور 1397
موبايل
سه آیفون امسال معرفی شدند که البته هر سه مدل طراحی مشابه iPhone X سال قبل دارند. این سه محصول، iPhone Xs، iPhone Xs Max و iPhone Xr نام داشته
این سه محصول، iPhone Xs، iPhone Xs Max و iPhone Xr نام داشته و در ادامه به قیمت و تاریخ عرضه آن ها خواهیم پرداخت.

در جدولی که در ادامه خواهید دید، قیمت هر سه اسمارت فون جدید اپل در کشور های آمریکا، کانادا، استرالیا، آلمان، ایتالیا، انگلیس، روسیه، امارات و هنگ کنگ آمده است


قیمت های بالا برای مدل های پایه این سه گوشی تعیین شده اند. بنابراین اگر قصد ارتقای حافظه داخلی Xs و Xs Max را دارید، برای تهیه مدل 256 گیگی باید 150 دلار بیشتر از مدل پایه بپردازید و برای تهیه مدل 512 گیگی هم باید 350 دلار بیشتر پول بدهید. در کشور آلمان هم شرکت اپل به ترتیب برای مدل های 256 و 512 گیگی، 170 و 400 یورو بیشتر از قیمت پایه پول دریافت خواهد کرد و شهروندان انگلیسی هم برای خریداری هر یک از این دو مدل باید به ترتیب 150 و 350 پوند بیشتر از مدل پایه بپردازند.
مدل Xr اما در سه نسخه 64، 128 و 256 گیگی به بازار خواهد آمد. در آمریکا ارتقای حافظه داخلی به 128 گیگ 50 دلار بیشتر از مدل پایه هزینه خواهد داشت در حالیکه برای مدل 256 گیگی باید 150 دلار بیشتر بپردازید. شهروندان آلمانی اما به ترتیب با افزایش قیمت 60 و 170 یورویی روبرو خواهند شد و انگلیسی ها هم باید برای تهیه مدل 128 و 256 گیگی به ترتیب 50 و 150 پوند بیشتر بپردازند.
تاریخ عرضه
پرچمداران سری Xs از بیست و سوم شهریور ماه برای پیش فروش در دسترس قرار خواهند گرفت و فرآیند ارسال هم از 30 شهریور ماه آغاز خواهد شد. گفته شده که در موج اول ارسال، سی کشور در خاورمیانه، اروپا، آسیا و آمریکا این آیفون ها را دریافت خواهند کرد و موج دوم که ششم مهر خواهد بود، 29 کشور دیگر میزبان پرچمداران سری Xs خواهند بود.
آیفون ارزان تر امسال (iPhone Xr) هم طبق شایعات دیرتر از سه مدل دیگر به بازار خواهد آمد و فرآیند فروش آن از چهارم آبان ماه آغاز خواهد شد.

نظرات کاربران در مورد قیمت و تاریخ عرضه هر سه گوشی اپل آیفون XS- آیفون XR-آیفون XS MAX


* الزامی
* الزامی