شرکت اپل در مراسم فردا از هر سه مدل iPhone Xs، iPhone Xs Max و iPhone Xr رونمایی خواهد کرد

چهارشنبه 21 شهریور 1397
موبايل
ساعاتی دیگر شرکت اپل از سه آیفون جدید خود رونمایی خواهد کرد و به تازگی شایعه شده که دو عدد از این سه اسمارت فون، iPhone Xs و iPhone Xs Max نام خواهند داشت
و امروز هم در خبری گزارش شده که سومین عضو از خانواده آیفون های امسال، iPhone XR نام خواهد داشت.
بنا بر این گزارش، iPhone Xr همان مدل بهره مند از پنل نمایشگر 6.1 اینچی از نوع LCD است که از دو مدل دیگر ارزان تر بوده و تقریباً 699 تا 749 دلار قیمت خواهد داشت. البته برخی از کارشناسان معتقدند که این قیمت به 849 دلار هم خواهد رسید. وقتی کلمه ارزان در مورد محصولات اپل به کار میرود نباید انتظار محصولی 500 یا 600 دلاری داشته باشیم.

شرکت اپل برای کاهش هزینه تولید و عرضه محصولی ارزان تر از دو مدل دیگر، iPhone Xr را با بدنه آلومینیومی و دوربین پشتی یگانه طراحی کرده است. ظرفیت رم آن هم یک گیگابایت کمتر از دو مدل گران قیمتِ بهره مند از بدنه استیل و نمایشگر OLED خواهد بود. اگرچه هر سه مدل از جدید ترین نسل چیپست اپل یعنی A12 استفاده خواهند کرد.
هفته پیش تصاویری از مدل Xr در فضای مجازی منتشر شد که نشان میداد این گوشی در چهار رنگ قرمز، رزگلد، سفید و آبی نفتی به بازار عرضه خواهد شد. بنابراین iPhone Xr متنوع ترین مدل آیفون امسال از نظر رنگ بدنه خواهد بود چرا که دو مدل دیگر در سه رنگ طلایی، خاکستری و نقره ای به بازار خواهند آمد.
گزارش شده که iPhone Xr چند هفته بعد از iPhone Xs و iPhone Xs Max به بازار خواهد آمد چرا که اعلام شده در تولید نمایشگر های LCD این محصول، فرآیند های پیچیده ای وجود دارد که پروسه تولید را کندتر میکند. حتی گزارشی منتشر شده که میگوید iPhone Xr در ابتدا در تعداد محدودی عرضه خواهد شد. برخی از کارشناسان نیز معتقدند که غول تکنولوژی آمریکایی از عمد مدل ارزان تر را دیرتر به بازار عرضه میکند تا دو مدل گران تر با کاهش فروش مواجه نشوند.

مشاهده قیمت گوشی های اپل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد شرکت اپل در مراسم فردا از هر سه مدل iPhone Xs، iPhone Xs Max و iPhone Xr رونمایی خواهد کرد


* الزامی
* الزامی