سامسونگ از اسپیکر هوشمند Galaxy Home خود رونمایی کرد.
سه‌شنبه 23 مرداد 1397
موبايل
شرکت کره ای سامسونگ در کنار رونمایی از جدیدترین پرچمدار خود از گجت های دیگری هم پرده برداری کرد که سر و صدای زیادی نیز به پا کرد. یکی از این گجت های هوشمند، گلگسی هوم نام دارد
این گجت که یک اسپیکر هوشمند با برخورداری از دستیار هوشمند اختصاصی سامسونگ یعنی Bixby است.
البته لازم به ذکر است که در مراسم دیروز تنها اشاراتی به این اسپیکر شد و اعلام شد که اطلاعات تکمیلی و معرفی رسمی این گجت در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ انجام خواهد شد.

در حرکتی جالب در مراسم دیروز، موزیک اولیه مراسم به وسیله 160 عدد از Galaxy Home های جدید سامسونگ پخش شد و اعلام شد که اسپیکر های جدید صدایی طبیعی تولید خواهند کرد و به کمک هشت میکروفون تعبیه شده در آن، توانایی بالایی در تشخیص صدای اطراف خواهند داشت.
در کنار بلندگوهای ساخت AKG که صدایی خارق العاده را تولید میکنند، Galaxy Home سامسونگ از اکوسیستم خانه هوشمند سامسونگ نیز پشتیبانی خواهد کرد به این صورت که شما میتوانید با دستورات صوتی تمام لوازم هوشمند منزل خود را کنترل کنید.

این اطلاعات، تنها نکاتی بود که در مراسم دیروز سامسونگ درمورد Galaxy Home منتشر شد بنابراین برای شناخت بیشتر و آشنایی کامل با این گجت هوشمند باید چند ماه دیگر تا مراسم SDC 2018 ( کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ) صبر کنیم.


مشاهده قیمت به روز اسپیکرهای هوشمند در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد سامسونگ از اسپیکر هوشمند Galaxy Home خود رونمایی کرد.


* الزامی
* الزامی