انتشار تصاویر مفهومی اولیه از آیفون های آینده اپل آیفون 11 و آیفون SE پلاس
چهارشنبه 10 مرداد 1397
موبايل
حساب کاربری @VenyaGeskin1 در توییتر در آخرین پست خود تصاویر اولیه و البته ساختگی از دو مدل 6.5 و 6.1 اینچی از آیفون های 2018 را منتشر کرده است
آیفون سفید رنگ مدل برتر و iPhone 11 میباشد که از دوربین دوگانه پشتی و بریدگی نمایشگر بهره میبرد. البته لازم به ذکر است که گفته میشود همه آیفون های آتی شرکت اپل با بریدگی نمایشگر عرضه خواهند شد.
مدل مشکی رنگ (iPhone SE Plus) اما کمی مقرون به صرفه تر بوده و از نمایشگر 6.1 اینچی با پنل LCD استفاده خواهد کرد. بنا بر شایعات نوع پنل به کار رفته در این اسمارت فون احتمالاً اپل را در عرضه به موقع آن به چالش خواهد کشید و باعث تاخیر عرضه آن خواهد شد زیرا سایر آیفون های امسال با پنل AMOLED عرضه خواهند شد.
همچنین گفته میشود iPhone SE Plus بر خلاف سایر مدل ها که با رنگ های همیشگی اپل عرضه میشوند، با تنوع رنگ های مختلفی به بازار خواهد آمد.
همچنین مدتی است در فضای مجازی تصاویری منتشر شده که سه اسمارت فون iPhone X در سمت چپ، مدل بهره مند از نمایشگر 6.1 اینچی موسوم به iPhone SE Plus در وسط و مدل 6.5 اینچی یا همان iPhone 11 Plus در سمت راست را به نمایش میگذارد تا بیشتر با نمای جلو و بدنه پشتی دو دستگاه آتی اپل آشنا شویم

نظرات کاربران در مورد انتشار تصاویر مفهومی اولیه از آیفون های آینده اپل آیفون 11 و آیفون SE پلاس


* الزامی
* الزامی