آیفون 6.5 اینچی سال 2018 با نام آیفون ایکس پلاس در راه است؛ طراحی مشابه با آیفون 8 پلاس
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397
موبايل
طبق آخرین گزار ش ها، اپل در سال جاری میلادی از سه گوشی آیفون جدیدی رونمایی خواهد کرد که یک مدل از نمایشگر 6.5 اینچی اولد برخوردار خواهد بود
ضخامت بدنه این گوشی تقریبا 0.2 میلیمتر بیشتر از مدل آیفون 8 پلاس خواهد بود که البته این مسئله به دلیل طراحی دوربین دوگانه تعبیه شده در قسمت پشتی دستگاه است. این دوربین به صورت عمودی قرار گرفته است که با این حساب، ضخامت بدنه آیفون جدید به 7.7 میلیمتر خواهد رسید.
در خصوص ابعاد دستگاه نیز باید گفت که آیفون 2018 که نام آیفون ایکس پلاس را برای آن پیش بینی کرده اند، از بدنه ای با طول، عرض و ارتفاع بیشتر نسبت به آیفون 7 پلاس برخوردار خواهد بود.
مدل دومی که اپل برای امسال در نظر گرفته،  به نمایشگر 5.8 اینچی اولد مجهز خواهد بود که شباهت زیادی به آیفون ایکس سال گذشته خواهد داشت. اما تفاوت این دو گوشی در اندازه دوربین است به طوری که آیفون 2018، از سنسور و لنز دوربین بزرگ‌تری بهره خواهد برد.
سومین گوشی اپل نیز با نمایشگر 6.1 اینچی و البته با نمایشگر LCD عرضه خواهد شد. هنوز ابعاد دقیق نمایشگر این گوشی  مشخص نشده، اما گفته می شود که از 6 اینچ تجاوز نخواهد کرد.  این گوشی اگرچه از قابلیت Face ID بهره می برد، اما با این حال تنها از یک دوربین پشتی برخوردار است.
در خصوص قابلیت های نرم افزاری نیز باید گفت که برای آیفون های امسال، سخه iOS 12 در نظر گرفته شده که سیستم تشخیص چهره نیز نسبت به قبل ارتقا خواهد یافت


مشاهده قیمت به روز انواع اپل آیفون در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد آیفون 6.5 اینچی سال 2018 با نام آیفون ایکس پلاس در راه است؛ طراحی مشابه با آیفون 8 پلاس


* الزامی
* الزامی