انتشار تصاویری از اکسپریا XZ2 که طراحی بدون حاشیه این گوشی را نشان می دهد
سه‌شنبه 28 آذر 1396
موبايل
اگرچه هنوز نام دقیق این محصول اعلام نشده اما برخی منابع خبری آن را اکسپریا XZ2 و برخی نیز اکسپریا XZ1 پریمیوم نامیده اند
چند پیش، مشخصات اسمارت فونی با شماره مدل H8126 که گفته می شد پرچمدار بعدی کمپانی سونی خواهد بود، در فضای وب رویت شد. اما امروز تصاویری منتسب به این گوشی منتشر شده که طراحی بدون حاشیه این اسمارت فون پرچمدار را نشان می دهد.
اگرچه هنوز نام دقیق این محصول اعلام نشده اما برخی منابع خبری آن را اکسپریا XZ2 و برخی نیز اکسپریا XZ1 پریمیوم نامیده اند. همانطور که در تصویر مشاهده کنید، این اسمارت فون از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به گوشی می میکس 2 شرکت شیائومی دارد. به نظر می رسد که دکمه پاور این گوشی در قسمت کناری بدنه تعبیه شده و گفته می شود به سنسور اثر انگشت مجهز خواهد بود. نمایشگر این گوشی نیز از طراحی بدون حاشیه برخوردار بوده و یک دکمه اختصاصی نیز برای فعال کردن دوربین در سمت راست بدنه تعبیه خواهد شد. در قسمت بالایی اما سنسور سلفی، سنسور مجاورت و خروجی صدای مخاطب جای خواهند گرفت.
البته هنوز صحت و سقم این اطلاعات مورد تایید قرار نگرفته اند و مشخص نیست که چه میزان از این مشخصات به واقعیت تبدیل خواهند شد. با این حال، باید منتظر خبرهای بعدی در روزها و هفته های آتی بود.

بهترین قیمت روز انواع گوشی مویایل سونی در بازر ایران


نظرات کاربران در مورد انتشار تصاویری از اکسپریا XZ2 که طراحی بدون حاشیه این گوشی را نشان می دهد


* الزامی
* الزامی