تماشا کنید: انتشار ویدیوهایی از جعبه گشایی، راه اندازی سیستم Face ID و دیگر ویژگی‌های آیفون X
دوشنبه 8 آبان 1396
موبايل
در طی چند روز اخیر، تصاویر و ویدیوهای متعددی از گوشی آیفون X و جعبه آن در فضای وب منتشر شده که امروز نیز ]چند ویدیوی جدید از این اسمارت فون توسط یکی از کاربران در شبکه های اجتماعی منتشر شده
در ویدیوی اول، دفترچه راهنمای داخل گوشی را مشاهده خواهید کرد که مراحل راه اندازی سیستم Face ID، کار با سیستم عامل بدون دکمه هوم و غیره توضیح داده شده است. درون جعبه این گوشی، هدفون لایتنینیگ، آداپتور USB-A و یک کابل لایتنینگ نیز مشاهده می شود. همچنین، یک آداپتور ورودی 3.5 میلیمتری به لایتنینگ و ابزار خارج کردن سیمکارت نیز در این جعبه جای گرفته است. پس از جعبه گشایی، ویدیو نحوه کار با سیستم عامل iOS را نشان می دهد اما به قابلیت های Face ID و Animoji هیچ اشاره ای نمی شود.
به نظر می رسد که این مدل آیفون X برای فروشگاه های اپل در نظر گرفته شده چرا که نمایشگر گوشی به جای خاموش شدن و به اصطلاح به خواب رفتن، به حالت دمو از پیش تعیین شده سوییچ می کند. دو ویدیوی دیگر نیز نمایی نزدیک از گوشی آیفون X را نشان می دهند. ویدیوی اول با نام Hands on Review ارائه شده که پیش نمایشی از ویژگی هایی همچون انیموجی، ARKit و قابلیت های کلی این گوشی را نشان می دهد.
ویدیوی دوم نیز که البته شاید جالب تر هم باشد، به قابلیت Face ID می پردازد. در این ویدیو مشاهده خواهید کرد که چگونه کاربر، تنظیمات Face ID را انجام می دهد و از آن برای قفل گشایی دستگاه استفاده می کند. همانطور که می دانید، چند روزیست پیش فروش آیفون X آغاز شده و قرار است از سوم نوامبر برای خریداران ارسال شود.

بهترین قیمت اپل آیفون در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد تماشا کنید: انتشار ویدیوهایی از جعبه گشایی، راه اندازی سیستم Face ID و دیگر ویژگی‌های آیفون X


* الزامی
* الزامی