وب‌سایت Nikkei: اپل امسال تنها 20 میلیون دستگاه آیفون X عرضه خواهد کرد
چهارشنبه 3 آبان 1396
موبايل
به نظر می رسد که مشکلات به وجود آمده در تولید آیفون ایکس بسیار جدی تر از آنچه که این روزها اعلام می شود
مرکز تحقیقاتی KGI پیش بینی کرد که شرکت اپل تا پایان سال جاری میلای، بین 25 تا 30 میلیون دستگاه گوشی آیفون X را به فروش خواهد رساند که اکنون وب سایت Nikkei در ادعایی، این میزان را کاهش داد و اعلام کرد که تنها 20 میلیون دستگاه از این گوشی تا پایان 2017 فروخته خواهد شد.
به نظر می رسد که مشکلات به وجود آمده در تولید این گوشی بسیار جدی تر از آنچه که این روزها اعلام می شود، باشد و قطعا تاثیر منفی را در تولید آیفون X بر جای خواهد گذاشت. گفته می شود که اولین مشکل بر سر راه تولید انبوه این اسمارت فون، نمایشگر OLED بوده به طوری که با گلس محافظت کننده ارتباط برقرار نمی کرد. پس از رفع آن، مشکل جدیدی به نام دوربین TrueDepth سر برآورد که در کنار دیگر موارد ذکر نشده، تاخیر در عرضه این گوشی را به دنبال داشته اند.
بر اساس آخرین گزارش ها، کارخانه های تولید آیفون X، قادر به تولید تنها 10 میلیون دستگاه در ماه هستند و از آن جایی که چیزی تا پایان سال باقی نمانده، احتمالا شاهد عرضه تنها 20 میلیون دستگاه خواهیم بود.  اما برخی منابع خبری نیز ادعا کرده اند که اپل در حال مذاکره با برخی تولیدکنندگان به منظور افزایش سرعت تولید این گوشی است و باید دید  که اقدامات این شرکت تا چه حد مفید واقع خواهد شد
مشاهده بهترین قیمت اپل آیفون در بازار ایران


نظرات کاربران در مورد وب‌سایت Nikkei: اپل امسال تنها 20 میلیون دستگاه آیفون X عرضه خواهد کرد


* الزامی
* الزامی