عرضه ساعت هوشمند Huawei Watch 2 Pro مجهز به eSIM آغاز شد-قیمت+ تصاویر
یک‌شنبه 30 مهر 1396
گجت ها
چندی پیش نسخه جدیدی از ساعت هوشمند این شرکت موسوم به هوآوی واچ 2 پرو مجهز به eSIM معرفی شد که عرضه آن به تازگی در کشور چین آغاز شده است.
کمپانی هوآوی چندی پیش از گوشی های جدید میت 10 و میت 10 پرو رونمایی کرد. اما در کناری این دو گوشی، نسخه جدیدی از ساعت هوشمند این شرکت موسوم به هوآوی واچ  2 پرو مجهز به eSIM معرفی شد که عرضه آن به تازگی در کشور چین آغاز شده است.
این ساعت از لحاظ طراحی، شباهت نزدیکی به هوآوی واچ 2 کلاسیک دارد و از شبکه های 2G، 3G و 4G و همچنین ارتباط بلوتوث پشتیبانی می کند. هنوز اطلاعاتی در خصوص نوع پردازنده و میزان رم این ساعت منتشر نشده، اما گفته می شود که به قابلیت GPS و مانیتور HR مجهز خواهد بود. از آنجایی که این ساعت از سرویس پرداخت موبایلی هوآوی پِی نیز پشتیبانی خواهد کرد، قطعا تراشه NFC نیز در آن استفاده شده است.
اگرچه هنوز نوع سیستم عامل این ساعت به طور دقیق اعلام نشده، اما پیش بینی می شود که به اندروید ور مجهز باشد، اما با این تفاوت که از دستیار صوتی متفاوتی در این ساعت استفاده خواهد شد. با این حال، لانچر اپلیکیشن، رابط پیام رسانی، رابط تماس و واچ فیس ها بدون تغییر باقی خواهند ماند. گفتنی است هوآوی واچ 2 پرو مجهز به eSIM با قیمت تقریبی 390 دلار در بازار به فروش خواهد رفت.

مشاهده بهترین قیمت انواع ساعت هوشمند در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد عرضه ساعت هوشمند Huawei Watch 2 Pro مجهز به eSIM آغاز شد-قیمت+ تصاویر


* الزامی
* الزامی