نسل سوم اپل واچ موسوم به Apple Watch Series 3 را مجهز به فناوری LTE اواخر امسال معرفی می شود
یک‌شنبه 15 مرداد 1396
صوتی و تصويری
بر اساس گزارشی که امروز توسط بلومبرگ منتشر شده، کمپانی اپل قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی، نسل سوم ساعت های هوشمند خود موسوم به اپل واچ Series 3 را که از فناوری LTE بهره می برد، رونمایی کند
این اسمارت واچ قرار است در مراسم رونمایی از گوشی های جدید آیفون برای علاقه مندان معرفی شود، اما برخی منابع خبری ادعا کرده اند که عرضه این ساعت همزمان با عرضه آیفون 8 نخواهد بود به طوری که گفته می شود اپل واچ Series 3 در سه ماهه نخست سال 2018 عرضه خواهد شد. 
علاقه مندان به محصولات کمپانی اپل حتما به یاد دارند که اپل در سال گذشته قصد داشت تا نسخه LTE اپل واچ Series 2 را قبل از عرضه مدل اصلی این ساعت روانه بازار کند، اما بنا به دلایلی از قبیل ارتقای قابلیت های باتری برای استفاده از LTE، عرضه آن به تعویق افتاد چرا که رابطه طول عمر باتری، رابطه مستقیمی با استفاده از این فناوری دارد.
در این گزارش آمده است که اپل اخیرا مذاکراتی را با اپراتورهای مخابراتی آمریکایی به منظور عقد قرارداد همکاری برای فروش نسل جدید ساعت های هوشمند خود آغاز کرده و از این رو، قرار است چهار اپراتور مطرح این کشور، فروش مدل های 2017 اپل واچ را بر عهده بگیرند.

اما به گفته برخی کارشناسان، زمان مناسب برای عرضه نسل جدید اپل واچ فرا نرسیده است چرا که این شرکت برای اولین بار در آوریل 2015 اولین نسخه اپل واچ و در سپتامبر 2017، اپل واچ Series 2 را روانه بازار کرد؛ یعنی فاصله زمانی یک و نیم ساله میان عرضه این دو مدل. حال اگر اپل بخواهد این روال را ادامه دهد، می بایست سه ماهه دوم 2018را برای معرفی اپل واچ Series 3 در نظر بگیرد.
تیم کوک، مدیرعامل اپل، در گزارشی عنوان کرد که فروش ساعت های هوشمند این شرکت با رشد 50 درصدی همراه بود که نشان از افزایش محبوبیت این محصول پوشیدنی در میان کاربران دارد. با این حال، باید دید که آیا عرضه زودتر از انتظار اپل واچ Series 3 چه تاثیری را در فروش دیگر مدل های این شرکت و همچنین جلب توجه خریداران در بازار محصولات پوشیدنی خواهد داشت.

 قیمت  به روز انواع اسمارت واچ اپل را اینجا و لیست قیمت سایر ساعت های هوشمند موجود در بازار ایران را اینجا ببینید
نظرات کاربران در مورد نسل سوم اپل واچ موسوم به Apple Watch Series 3 را مجهز به فناوری LTE اواخر امسال معرفی می شود


* الزامی
* الزامی