سامسونگ Notebook 9 Pro جدید را با قلم S Pen یکپارچه معرفی کرد
چهارشنبه 10 خرداد 1396
لپ تاپ
سامسونگ در نمایشگاه کامپیوتکس امسال با معرفی Notebook 9 Pro جدید، تکنولوژی قلم هوشمند S Pen را به خانواده لپتاپ های خود آورده است.
 محصول جدید کره ای ها همچنین به لولاهای 360 درجه (همانند آنچه در لپتاپ های سری یوگا لنوو وجود دارد) مجهز شده و استایلوس مورد بحث نیز در بدنه دستگاه جای خواهد گرفت.
قلم S Pen توانایی تشخیص 4000 سطح فشار مختلف را داشته و مانند سرفس پن جدید مایکروسافت، توانایی تشخیص زاویه «Tilt» برای سایه زدن را دارد. در ضمن این ابزار از نرم افزار «Air Command» سامسونگ برای نقاشی، یادداشت و ویرایش متون بهره برده و برای کاربری در محیط ویندوز 10، کاملاً با «Wndows ink» مایکروسافت سازگار است.

شرکت سامسونگ دو مدل از لپتاپ جدید خود را در ابعاد 13.3 و 15 اینچی عرضه خواهد کرد که هردو ستگاه، از پردازنده های «Core i7» اینتل و حافظه های «SSD 250GB» استفاده خواهند کرد. مدل کوچکتر به 8 گیگابایت رم و گرافیک یکپارچه اینتل مجهز شده در حالی که مدل 15 اینچی، از 16 گیگابایت رم و کارت گرافیک مجزای «AMD Radeon 450» بهره می برد.
کره ای ها همچنین از USB-C با پشتیبانی از شارژ سریع، دو درگاه USB استاندارد، یک پورت HDMI و یک درگاه کارت حافظه Micro SD در مدل های جدید لپتاپ خود استفاده کرده اند.
هرچند سامسونگ تاریخ عرضه و قیمت نهایی محصول را مشخص نکرده اما با توجه به معرفی Notebook 9 Pro در کامپیوتکس، انتظار می رود این لپتاپ تا پایان سال در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

نظرات کاربران در مورد سامسونگ Notebook 9 Pro جدید را با قلم S Pen یکپارچه معرفی کرد


* الزامی
* الزامی