با FlexWash+FlexDry آشنا شوید؛ لباسشویی جدید سامسونگ با 4 بخش مجزا
دوشنبه 13 دی 1395
لوازم
ماشین لباسشویی موجود در بیشتر منازل کمابیش یکسان است، اما کاربرانی هم وجود دارند که به دستگاه هایی بزرگتر با قابلیت های بیشتر احتیاج داشته باشند.
سامسونگ قصد دارد برای چنین کاربرانی در نمایشگاه CES 2017 از یک مجموعه ی دوقلو به نام FlexWash + FlexDry پرده برداری نماید؛ ماشینی که در حقیقت یک سیستم شستشوی کامل 4 در 1 به حساب می آید.
در سمت راست این مجموعه یک ماشین لباسشویی درب-از-جلو با ظرفیت 5 فوت مکعب به چشم می خورد که یک ماشین لباسشویی درب-از-بالا با ظرفیت 1 فوت مکعب را هم در خود دارد.
وجود دو بخش مجزا با اندازه های متفاوت به کاربر امکان می دهد دستگاه را بر اساس نیاز خود مورد استفاده قرار دهد و برای شستن مقداری کمی لباس ملزم نباشد بخش بزرگتر را فعال نماید.
این موضوع نه تنها میزان هدر رفتن آب را کاهش می دهد، بلکه هزینه ی انرژی و حتی میزان استهلاک دستگاه را هم کاهش می دهد.
بخش سمت چپ دستگاه به خشک کردن لباسها اختصاص دارد و از رویه مشابهی پیروی می کند، به این شکل که اگر مقدار لباس ها زیاد باشد، درب جلویی دستگاه برای خشک کردن همه ی آنها ظرفیت دارد اما یک بخش مجزا و کوچکتر هم در بالای بدنه تعبیه شده که برای خشک کردن تعداد کمتری لباس مورد استفاده قرار می گیرد.
اما با وجود تمام این پیچیدگی ها، محصول جدید سامسونگ از نظر عملکرد و راحتی استفاده مثل هر ماشین لباسشویی دیگری است و حتی لازم نیست دو منبع آب متفاوت را برای راه اندازی بخش های جداگانه ی آن مورد استفاده قرار دهید.
نکته ی جذاب دیگر اینکه با دریافت اپلیکیشن Smart Home سامسونگ برای اندروید و iOS می توانید ماشین لباسشویی جدید این شرکت را از طریق موبایل کنترل کنید.
برای روشن شدن جزئیات بیشتر مثل قیمت و زمان عرضه ی محصول لازم است تا رونمایی رسمی در نمایشگاه CES 2017 منتظر بمانیم.نظرات کاربران در مورد با FlexWash+FlexDry آشنا شوید؛ لباسشویی جدید سامسونگ با 4 بخش مجزا


* الزامی
* الزامی