سوپر ماریو ران عرضه شد؛ اولین حضور کاراکتر طلایی نینتندو روی موبایل
پنج‌شنبه 25 آذر 1395
ماشينهای اداری
بالاخره انتظارها به پایان رسید و سوپر ماریو ران به طور رسمی در اپل استور آماده دانلود قرار گرفت.
گیم پلی سوپر ماریو ران که به تازگی در برنامه تلویزیونی Tonight Show به اجرا درآمد، هم اینک برای تمامی کاربران و دارندگان پلتفرم iOS در دسترس است و می توانند با مراجعه به اپ استور به دانلود بازی موبایلی تازه نینتندو بپردازند.
سوپر ماریو ران، اثری پلتفرمر است که می بایست در آن با کنترل کاراکتر طلایی و دوست داشتنی نینتندو و ضربه زدن به صفحه موبایل، از موانع مختلف عبور کنید و همانند همیشه پرنسس پیچ را از دستان دشمن همیشگی ماریو یا همان بوزر (Bowser) نجات دهید.
به طور کلی، گیم پلی سوپر ماریو ران، به سه بخش عمده تقسیم شده که برای اجرای آن ها نیازمند اتصال به اینترنت هستید. بخش اصلی گیم پلی که در بسیاری از نمایش ها شاهد آن بودیم، World Tour نام دارد و شامل ۶ جهان متفاوت است که در همه آن ها هدفی به جز نجات پرنسس دوست داشتنی دنیای ماریو ندارید.
Toad Rally نیز قسمت دوم و به گونه ای بخش رقابی سوپر ماریو ران را به خود اختصاص می دهد که می توانید با انجام آن، با دوستان یا افراد مختلف در سرتاسر جهان به رقابت بپردازید. بخش سوم نیز به Kingdom Builder اختصاص یافته که با جمع آوری سکه، می توانید به ساخت سرزمین پادشاهی خود در قلب دنیای رنگارنگ ماریو بپردازید.
سوپر ماریو ران هم اکنون از اپ استور برای پلتفرم iOS به صورت رایگان قابل دسترس است و برای تجربه کامل هر سه بخش آن می بایست ۹.۹۹ دلار پرداخت کنید.

نظرات کاربران در مورد سوپر ماریو ران عرضه شد؛ اولین حضور کاراکتر طلایی نینتندو روی موبایل


* الزامی
* الزامی