بلک‌بری دو گوشی میان رده Q20 و Z3 را برای عرضه طی سال جاری معرفی کرد
چهارشنبه 7 اسفند 1392
موبايل
کمپانی بلک بری امروز از اسمارت فون BlackBerry Z3 خود در بارسلونا رونمایی کرد.
 این محصول اولین دستگاهی است که بعد از توافق BlackBerry و Foxconn طراحی و تولید می شود. براساس توافق این دو کمپانی، فاکسکان کار طراحی، تولید و عرضه این دستگاه ها در بازارهای درحال ظهور را انجام میدهد. بلک بری نیز بخش نرم افزاری این محصولات را پشتیبانی می کند و سود بدست آمده از فروش آنها نیز تقسیم خواهد شد

BlackBerry Z3 با کدنام جاکارتا شناخته می شد که یک اسمارت فون مولتی تاچ است و در ماه آوریل با قیمتی زیر ۲۰۰ دلار در اندونزی عرضه خواهد شد. این اسمارت فون تنها دارای قابلیت ارتباطی ۳G است و خبری از ۴G برروی آن نیست. طبق اعلام مدیرعامل بلک بری صفحه نمایش دستگاه ۵ اینچی و سیستم عامل آن BlackBerry 10.2.1 می باشد.


البته این تنها محصول بلک بری نبود که معرفی گردید و این کمپانی از BlackBerry Q20 نیز رونمایی کرد. یک اسمارت فون با کیبورد فیزیکی QWERTY که تا انتهای سال جاری روانه بازار می شود. صفحه نمایش این دستگاه ۳.۵ اینچی است. بلک بری همچنین جدیدترین سیستم Mobile Device Management خود را معرفی کرد (BES 12) که برخلاف نسخه های قبلی میتواند همگی دستگاهها را در یک سیستم مدیریت کند. در نسخه های قبلی برای مدیریت دستگاه های مختلف بلک بری ۱۰، ویندوزفون، اندروید و iOS نیاز به سیستم های مجزا بود.

نظرات کاربران در مورد بلک‌بری دو گوشی میان رده Q20 و Z3 را برای عرضه طی سال جاری معرفی کرد


* الزامی
* الزامی