ماشین‌های لباسشویی و جارو برقی‌های جدید سامسونگ در CES 2014 معرفی شدند
سه‌شنبه 17 دی 1392
لوازم
سامسونگ در بین تولیدکنندگان لوازم خانگی بیشترین نرخ رشد را در بازار ایالات متحده داشته است.
غول کره‌ای شب گذشته در نمایشگاه CES دو ماشین لباس‌شویی و یک جاروبرقی جدید را معرفی کرد که قابلیت‌های ویژه‌ای دارند.

سامسونگ که ید طولایی در تولید لوازم خانگی دارد، دیشب دو ماشین لباس‌شویی و یک جاروبرقی جدید را معرفی نمود که هم در مصرف بهینه انرژی عملکرد بهتری دارند و هم کیفیت بسیار هتری را ارائه می‌کنند.
هر دو مدل ماشین لباس‌شویی معرفی شده قابلیت‌های فراوانی را به مشتری ارائه می‌دهند. تفاوت این مدل‌ها در محل قرارگیری درب و بارگذاری لباس‌ها است. کوین دکستر، کارشناس ارشد بازاریابی و فروش لوازم خانگی سامسونگ اظهار داشت:
اشتیاق مشتریان، نیروی محركه نوآوری محصولات سامسونگ است و به همین خاطر است كه اكنون سامسونگ پر طرفدارترین برند لوازم خانگی در آمریكا است. نوآوری در خط تولید جدید ماشین های لباسشویی و جارو برقی‌ها، كار را برای مشتریان بسیار راحت و به صرفه می‌كند.

شستن مقدار بسیار زیاد لباس فقط در نیم ساعت
لباسشویی WF9000 با درب از جلو سامسونگ با ظرفیت 5.6 فوت مکعب (۰.۱۶ متر مکعب) محفظه شستشو و 9.5 فوت مکعب (۰.۲۷ متر مکعب) خشك‌کن، بالاترین ظرفیت را دارا است و می‌تواند سنگین‌ترین لباس‌ها را در مدت بسیار كوتاهی بشوید. به واسطه محفظه بزرگ و سرعت گردش بالا، كار شستن را به سرعت انجام می‌دهد كه هم در انرژی و هم در وقت صرفه‌جویی می‌شود.
این ماشین لباسشویی چهار اینچ بلندتر بودن و عمق کمتر و درِ بزرگتر به كاربر این امكان را می‌دهد كه لباس‌ها را راحت‌تر و بدون نیاز به خم‌شدن بارگذاری كند. این ماشین دارای زیبایی خاصی است كه با رنگهای مدرن و خطوط كروم تزیین شده است. لباسشویی WF9000 دارای روشنایی LED در داخل محفظه شستشو و خشك‌كن، هم برای روشنایی بهتر و هم برای صرفه جویی است

ماشین لباسشویی با بارگذاری از درب بالا، برای دسترسی آسان
طراحی و عملكرد، در بزرگترین ماشین لباسشویی صنعتی سامسونگ WA9000 مكمل یكدیگر هستند: یک لباسشویی با بارگذاری از بالا با ظرفیت 5.6 فوت مکعب خشك كن با ظرفیت 9.5فوت مکعب.
ماشین WA9000 دارای دستگاه Aqua Jet Cleaning Technology است كه آب را به شدت و به همه لباسها بطور یك نواخت پخش می كند. نمایش پایان لباسشویی نیز با طراحی های زیبای روی صفحه كنترل با خطوط براق كروم بر روی رنگ استن استیل بدنه و رنگ یخی نور LED، زیبایی خاصی به دستگاه می‌بخشد.
عصر جدید مراقبت از كف پوش زمین
با جهشی در بخش جارو‌برقی سامسونگ در سال 2014، این شرکت توجه خاص خود را به كاربر‌ها با ساخت جارو‌برقی ایستاده VU7000 Motion Sync معطوف کرده است. در جارو برقی VU7000 یک نوآوری جدیدی به عمل آمده كه دسته آن كاملا از بدنه جدا شده و موتور جدایی دارد كه مجزا از بدنه براحتی همه زوایا را تمیز می كند.
این جاروبرقی، تمیز كنندهمناسبی هم برای قالی و فرش و هم برای زمین سخت است. همچنین دارای Cyclone Force می‌باشد، این تكنولوژی با 9 مخزن Cydonic ذرات را در خود نگه می‌دارد تا به فیلتر جاروبرقی نفوذ نكند. این باعث میشود موتور با قدرت كار كرده و عملكرد آن بهینه باقی بماند.
VU7000 مدل جارو برقی ایستاده كه یك طرح متفاوت با Motion Sync Design است اولین بار در سپتامبر 2013 در اروپا درمدل Samsung's Motion Sync Canister معرفی شد. با یك برس چرخان بزرگ و چرخ عقب كه برای تمیز كردن تمام زاویه ها و گوشه ها بكار میاید. در سال 2014 سامسونگ این مدل را به آمریكا نیز معرفی می كند.

سیامک احدی

نظرات کاربران در مورد ماشین‌های لباسشویی و جارو برقی‌های جدید سامسونگ در CES 2014 معرفی شدند


* الزامی
* الزامی