اپل از داک شارژ مغناطیسی ویژه ساعت هوشمند خود پرده برداشت
پنج‌شنبه 28 آبان 1394
صوتی و تصويری
آیا اپل واچ دارید؟ در صورتی که پاسخ شما به این پرسش مثبت است، شاید از ابزار جانبی که کمپانی سازنده ی محصول یاد شده به تازگی برای آن معرفی کرده استقبال به عمل آورید؛ این ابزار جدید چیزی نیست به جز یک داک شارژ مغناطیسی.
داک شارژ مغناطیسی اپل واچ از همین امروز و تنها یک روز پس از اینکه تصاویر آن در اینترنت لو رفت در دسترس کاربران قرار گرفته و در فروشگاه آنلاین کمپانی ساکن کوپرتینو عرضه شده است.

گفته می شود داک مذکور از ۲۰ نوامبر مصادف با ۲۹ آبان نیز در اپل استورها و سایر خرده فروشی های معتبر در دسترس خواهد بود و ساکنین ایالات متحده و کانادا برای خرید آن باید متحمل هزینه ای ۷۹ دلاری شوند، در حالیکه محصول مورد اشاره در اروپا و انگلستان به ترتیب با قیمت های ۸۹ یورویی و ۶۵ پوندی به فروش خواهد رسید.
نکته ی قابل توجه اینکه قیمت در نظر گرفته شده برای داک اسمارت واچ اهالی کوپرتینو حتی از قیمت بهترین داک مبتنی بر درگاه لایتنینگ ویژه ی آیفون – که توسط اپل به فروش می رسد – نیز گران تر است (گران ترین داک آیفون ۴۹ دلار قیمت دارد).
داک مغناطیسی اپل واچ به کاربران اجازه می دهد ساعت هوشمند شان را از کناره ها یا به صورت خوابیده شارژ کنند و وقتی گجت مذکور روی داک قرار می گیرد به صورت خودکار وارد وضعیت نایت استند خواهد شد.
ناگفته نماند در درون جعبه ی داک هم تنها خود داک به همراه یک پورت لایتنینگ به USB قرار دارد و این تنها چیزی است که به شما در ازا پرداخت ۸۹ دلار تعلق خواهد گرفت. قیمت پایه اپل واچ از ۳۴۹ دلار شروع می شود و لذا تهیه آن به همراه داک جدیدش ۴۲۸ دلار خرج بر می دارد.


نظرات کاربران در مورد اپل از داک شارژ مغناطیسی ویژه ساعت هوشمند خود پرده برداشت


* الزامی
* الزامی