با کیبورد K400 Plus لاجیتک از کار با رایانه شخصی روی نمایشگرهای بزرگ لذت ببرید
شنبه 30 خرداد 1394
کامپیوتر
برخی افراد دوست دارند تا گاهی اوقات کار با لپ‌تاپ خود را روی نمایشگر بزرگ تلویزیون خانه انجام بدهند یا در حالت کلی استفاده از کیبوردهای وایرلس را به کیبوردهای عادی ترجیح می‌دهند. اگر شما هم جزء این دسته کاربران هستید، در ادامه با یک کیبورد وایرلس خوب آشنا خواهید شد.
اگرچه ست‌تاپ باکس‌ها و تلویزیون‌های هوشمند حالا خیلی زیاد شده‌اند، ولی گاهی هیچ‌چیزی لذت استفاده از رایانه‌ی شخصی روی یک نمایشگر بزرگ را به آدم نمی‌دهد. حالا لاجیتک کیبوردی برای جفت‌شدن با تلویزیون‌های هوشمند ارائه کرده است. کیبورد وایرلس و لمسی K400 Plus از سری K400 لاجیتک است که یک تاچ‌پد را با چیدمان کاملی از QWERTY همراه می‌کند.
در سمت چپ، با یک کیبورد عادی برای وارد کردن متن و جستجو روبرو هستیم و در سمت راست یک تاچ‌پد قرار گرفته است که البته از ژست‌های چند لمسی هم پشتیبانی می‌کند. 
در قسمت بالای کیبورد هم دکمه‌های میان‌بُری برای کم و زیاد کردن صدا و دسترسی سریع به نرم‌فزارها وجود دارد. ابعاد این کیبورد 350 در 140 در 20 میلی‌متر است و 467 گرم وزن دارد. لاجیتک 18 ماه استفاده وایرلس با استفاده از باتری‌های از قبل نصب شده روی این کیبورد را تضمین کرده است. این کیبورد با ویندوز، اندروید 5 به بالا و سیستم عامل کروم سازگار است.
K400 پلاس از ماه جولای با قیمت 39.99 دلار به بازار عرضه می‌شود. نظر شما در مورد این کیبورد چیست؟


محسن کریمی

نظرات کاربران در مورد با کیبورد K400 Plus لاجیتک از کار با رایانه شخصی روی نمایشگرهای بزرگ لذت ببرید


* الزامی
* الزامی