قیمت و تاریخ عرضه اپل واچ اعلام گردید
دوشنبه 18 اسفند 1393
موبايل
ساعت هوشمند اپل از ۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ وارد بازار خواهد شد و قیمت تعیین شده برای آن نیز از ۳۴۹ دلار شروع شده و حتی به ۱۰ هزار دلار می رسد.
مدل Apple Watch Sport, که نوع اقتصادی این ساعت است و بدنه ای آلومینیومی دارد از ۳۴۹ دلار برای نوع ۳۸ میلی متری شروع شده و به ۳۹۹ دلار برای مدل ۴۲ میلی متری ختم می شود.
اپل واچ با بدنه استیل هم از ۵۴۹ دلار برای مدل ۳۸ میلی متری شروع شده و به ۵۹۹ دلاری برای نوع ۴۲ میلی متری ختم می شود و بسته به بندی که همراهشان ارائه می شود حتی به ۱۰۴۹ و ۱۰۹۹ دلار هم می رسد.
Apple Watch Edition که قابی از جنس طلای ۱۸ عیار دارد از ۱۰ هزار دلار شروع می شود و باید بگوییم که تنها در برخی از فروشگاه های منتخب عرضه می گردد.

ثبت سفارش برای این محصول از ۲۱ فروردین ماه آغاز خواهد شد و فروش آن نیز از ایالات متحده آمریکا، انگلستان، چین، استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ژاپن و هنگ کنگ کلید می خورد.
این ساعت تا چهارم اردیبهشت موجود نخواهد بود، با این همه، علاقمندان به آن می توانند از تاریخ ۲۱ فروردین ماه ۱۳۹۴ آن را در یکی از فروشگاه های اپل امتحان کنند.
البته ناگفته نماند، که پس از آغاز فروش این محصول، برخی از بوتیک ها و فروشگاه های متفرقه نیز آن را عرضه خواهند کرد.نظرات کاربران در مورد قیمت و تاریخ عرضه اپل واچ اعلام گردید


* الزامی
* الزامی