تقویم هجری شمسی به ویندوز ۱۰ آمد
شنبه 4 بهمن 1393
رسانه
یکی از سیاست های اتخاذی مایکروسافت در مورد ویندوز ۱۰ شنیدن پیشنهادات و نظرات کاربران در رابطه با این سیستم عامل بوده و هست، ردموندی ها تاکید دارند تا اشتباهاتی که پیش از این برای ویندوز ۸ مرتکب شدند را تکرار نکنند و از همین رو بسیار دقیق خواسته های کاربران را شنیده و سعی می نمایند موارد مهم آنها را پیاده سازی کنند.
کمپانی یاد شده طی ماه های اخیر از طریق windows.uservoice.com به جمع آوری خواسته های افراد از ویندوز ۱۰ پرداخته و در بالای فهرست این در تقاضا ها موردی وجود داشت که به ما ایرانیان ربط می یافت. کاربران کشورمان از مایکروسافت در خواست کرده بودند تا تقویم هجری شمسی به نسل بعدی سیستم عامل این شرکت افزوده گردد و حالا اینطور به نظر می رسد که این خواسته عجابت شده است.
روز گذشته کاربران ایرانی عضو برنامه اینسایدر و همینطور فعالان حاضر در uservoice ایمیلی دریافت کرده اند که بر مبنای این ایمیل به آنها اطلاع رسانی شده تقویم هجری شمسی آماده گشته و به ویندوز ۱۰ افزوده شده است و با دریافت آخرین بیلد سیستم عامل مذکور از طریق insider.windows.com می توانند از آن استفاده نمایند. این موضوع همچنین در وب سایت uservoice نیز به عموم اطلاع رسانی شده است.


نظرات کاربران در مورد تقویم هجری شمسی به ویندوز ۱۰ آمد


* الزامی
* الزامی