سونی در تیزر جدید خود سوال می‌کند "این اعداد چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟"
شنبه 8 شهریور 1393
موبايل
سونی پیش از ورورد به IFA 2014 یک تیزر دیگر را نیز برای جلب توجهات به سمت محصولات خود ارائه کرده و در آن تلاش نموده با پرسیدن سوالی از قرار "این اعداد چه معنایی می‌توانند داشته باشند؟"، کنجکاوی کاربران را برانگیزد
 اگرچه فاش شدن پشت سر هم تصاویر و مشخصات فنی دستگاه‌های سونی تا حدود زیادی عطش اولیه‌ی کاربران را مرتفع ساخت، اما این کمپانی ژاپنی تلاش کرده با ارائه‌ی تیزرهای مختلفی در سبک و سیاق اعداد، به گرم کردن بازار برای محصولات خود بپردازد.
در تیزر جدید، ضمن پرسیدن اینکه اعداد ارائه شده چه معنایی می‌تواند داشته باشد، به ارائه‌ی آنچه که به نظر متناسب با ابعاد یک دستگاه باشد پرداخته شده است. سونی اعداد ۱۲۴ میلی‌متر در ۶.۴ میلی‌متر را مشخص کرده و جای رقم سوم را خالی گذاشته است تا کاربران به حدس آن بپردازند.

این اعداد چندان با ابعاد فاش شده‌ی پیشین در خصوص Xperia Z3 و Xperia Z3 Compact همخوانی نداشته بنابراین از دو حالت خارج نخواهد بود؛ یا شایعات در این خصوص اشتباه هستند یا این اعداد اشاره به دستگاه دیگری دارند. ابعاد شایعه شده برای اکسپریا زد ۳ از قرار ۷.۳ × ۷۲.۹ × ۱۴۶.۶ بوده و ابعاد ۸.۸ × ۶۴.۹ × ۱۲۶.۹۸ میلی‌متر نیز برای اکسپریا زد ۳ کامپکت ارائه شده است.

این اعداد ممکن است حتی اشاره به یک گوشی هوشمند نداشته باشند. مایل هستیم نظر شما را در خصوص احتمالات موجود برای این اعداد در بخش نظرات بدانیم.

مسعود آموزگار

نظرات کاربران در مورد سونی در تیزر جدید خود سوال می‌کند "این اعداد چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟"


جواد کبریائی مقدم
1393/06/08 20:36

با سلام به نظر من هنوز خیلی زوده از Xperia Z3 و Xperia Z3 Compact بزنیم و به نظر من به احتمال زیاد سونی در تدارک عرضه نسخه Compact گوشی Xperia Z2 بوده عدد 124 تقریبا می توان گفت اندازه عموده اون گوشی میتونه باشه و از نظر قطر گوشی هم میشه گفت سونی قصد یک تحول عظیم در گوشی های خود دارد و این کار برای سونی دور از دسترس نبوده و می توان به قطر تبلت های سونی با این قطر اشاره کرد و گفت هیچ کاری برای سونی نشدنی نیست و می توان پیشتاز بودن این کمپانی در امر ضد آب بودن تلفن هی هوشمند اشاره کرد که واقعا تجربه ای لذت بخش را به کاربران خود اعطا نموده است . با تشکر


* الزامی
* الزامی