مقایسه سامسونگ گالکسی نوت ۳ و ال جی جی پرو۲
شنبه 3 خرداد 1393
این مقابسه بر اساس نظر سنجی در سایت GsmArena تهیه شده و ترجمه آن تقدیم شما می‌گردد
بهانه تهیه این مقایسه این بود که با ورود گالکسی نوت 4 و ال جی جی 3 در اولین فرصت آن‌ها را در لابراتوار تخصصی ترنجی بررسی خواهیم کرد، پس شاید بد نباشد که ابتدا پدران آن‌ها به زور آزمایی بپردازند

Galaxy Note 3 VS LG G pro2

ما در برابر دو فبلت از بهترین‌های آندروید هستیم . این مقایسه درباره پنج قسمت کلیدی از گوشیهای مورد نظر می‌باشد: طراحی، صفحه نمایش، نرم افزار، دوربین عکاسی و فیلمبرداری. با ترنجی همراه باشید تا نظر کاربران مختلف از کشورهای مختلف جهان را مشاهده کنیم.

طراحی

با وجود اینکه جی پرو۲ مانند خاندان قبلی اش از دکمه‌های صدا و پاور در پشت استفاده می‌کند و طراحی بسیار زیبایی دارد، خوانندگان و کاربران گالکسی نوت ۳ را می‌پسندند!
صفحه نمایش

نتایج نظر سنجی نشان می‌دهد که حمایت از صفحه نمایش بزرگتر هنوز ادامه دارد. ۵٫۹ اینچ ۱۰۸۰P  IPS + LCD از LG G طرفداران بیشتری از ۵٫۷ اینچ سوپرآمولید پلاس به دست آورد. همچنین ممکن است تفاوت در تکنولوژی صفحه نمایش باشد که  LG بیشتر به لبه نزدیکتر است.

رابط کاربری و نرم افزار

در بخش رابط کاربری این نظرسنجی، سامسونگ با قابلیت TouchWiz با اختلاف فاحش یک پیروز غیر قابل انکار است. هرچند هر دو Optimus UI و قابلیت TouchWiz UI دارای مجموعهای از امکانات و رفتار به شیوه ای مشابه هستند.

دوربین (عکاسی و فیلمبرداری)

و حال اجازه دهید از دوربین صحبت کنیم. همانطور که مشاهده میکنید، کاربران بازهم با اختلافی بسیار زیاد گالکسی نوت ۳ را انتخاب کرده اند.هرچند این انتخاب برای دوربین ۱۳MP است. هر دو می‌توانند ویدیو ۴K ضبط و عکس‌های بسیار زیبایی خلق کنند. با این حال، با توجه به نمونه عکسهای زیر قطعا شما هم نوت ۳ را انتخاب خواهید کرد.


خوب نتایج را مشاهده کردید. نظر شما درباره پنج قسمت کلیدی این دو گوشی چیست؟؟

نظرات کاربران در مورد مقایسه سامسونگ گالکسی نوت ۳ و ال جی جی پرو۲


* الزامی
* الزامی