به روز رسانی iOS 7.1.1 منتشر شد
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393
تبلت
اپل این بار از نسخه ی 7.1.1 سیستم عامل iOS پرده برداری کرد.
این به روز رسانی، یک به روز رسانی جزئی بوده که در آن تعدادی از قابلیت‌های سیتسم عامل، بهبود یافته اند.
‌‌‌
برای دارندگان آیفون 5اس، کارایی Touch ID بهبود یافته است. این بهبود، شامل از بین بردن مشکل فراموشی اثرانگشت در کار با حساب‌های اینترنتی است. در این مشکل، گویا اثر انگشت به مرور زمان تصویر اولیه ی خود را از دست می‌داد و کاربران مجددا مجبور به پویش اثر انگشت خود و ثبت مجدد آن بودند.
‌‌‌

نکته ی دیگری که در این به روز رسانی می‌توان آن را دید، صفحه کلید آیفون می‌باشد. اپل در این به روز رسانی، واکنشگرایی و سرعت پاسخ صفحه کلید را بهبود بخشیده است. برای کسانی که دوست دارند از صفحه کلید‌های بلوتوث استفاده کنند، اپل تنظیماتی را برای افزایش کارایی این گونه صفحه کلید‌ها در این به روز رسانی همراه آورده است و قابلیت VoiceOver را در برای صفحه کلیدهای بلوتوث بهبود بخشیده است.
‌‌‌
این به روز رسانی برای ایفون‌های 4، 4اس، 5، 5اس و 5سی منتشر شده است. همچنین آیپد2، آیپدهای رتینا، هر دو نسخه ی آیپد ایر، آیپد مینی و همچنین نسل پنجم آیپاد نیز می‌توانند از این به روز رسانی نهایت استفاده را ببرند.
‌‌‌
این به روز رسانی را از طریق Settings، و بعد رفتن به Software Update دریافت کنید. حجم این به روز رسانی 19 مگابایت است که در صورت خلوت بودن سرور، به راحتی قابل دریافت می‌باشد.

نظرات کاربران در مورد به روز رسانی iOS 7.1.1 منتشر شد


* الزامی
* الزامی