نتایج تست باتری لومیا ۱۵۲۰ نوکیا
یک‌شنبه 1 دی 1392
موبايل
یک باتری بسیار خوب برروی یک فبلت قدرتمند
یکی از محصولات جدید نوکیا یا بعبارتی اولین فبلت این شرکت لومیا ۱۵۲۰ می باشد. این اسمارت فون که دارای صفحه نمایشی ۶ اینچی است از یک باتری ۳,۴۰۰mAh بهره می برد. ببینیم این اسمارت فون یا فبلت قدرتمند ویندوز فون ۸ در بخش باتری چه عملکردی دارد.
در آزمون دوام باتری در بخش مکالمه برروی شبکه ۳G این دستگاه به عدد خیره کننده ۲۸ ساعت و ۳۴ دقیقه دست پیدا می کند. در واقع این فبلت به بهترین زمان در این بخش و در بین تمامی دستگاهها تا به این لحظه دست پیدا کرده است.
در بخش مرور وب و در حالیکه این دستگاه از صفحه نمایش بزرگ ۶ اینچی بهره می برد و به وای فای هم متصل است، باتری این دستگاه حدود ۱۲ ساعت و ۴۰ دقیقه عمر می کند یعنی تنها ۵ دقیقه با  Xperia C که قهرمان این بخش است فاصله دارد.
در قسمت پخش ویدئو لومیا ۱۵۲۰ نوکیا به عدد ۱۲ ساعت و ۳۱ دقیقه می رسد. با این آمار این اسمارت فون در بین ۵ دستگاه برتر قرار نمی گیرد، اما به هر حال زمان بسیار خوبی برای این دستگاه بزرگ بحساب می آید.
در نهایت این فبلت قدرتمند نوکیا به زمان ۱۰۷ ساعت در بخش رتبه استقامت می رسد که نشان از عملکرد بسیار خوب باتری این دستگاه دارد. پس می بایست باتری این فبلت را یکی از ویژگی های خوب آن دانست. نظر شما در مورد عملکرد باتری لومیا ۱۵۲۰ چیست؟ 


نظرات کاربران در مورد نتایج تست باتری لومیا ۱۵۲۰ نوکیا


* الزامی
* الزامی