تبلت ۲۰ اینچی 4K پاناسونیک با قیمت ۶۰۰۰ دلار به بازار می آید
شنبه 18 آبان 1392
تبلت
شرکت پاناسونیک قیمت و زمان ورود به بازار تبلت Toughpad 4K UT-MB5 را اعلام کرده است.
تبلت ۲۰ اینچی 4K پاناسونیک را به خاطر دارید؟ این تبلت را از نزدیک در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۳ دبیهم دیده بودیم. حالا شرکت پاناسونیک قیمت و زمان ورود به بازار تبلت Toughpad 4K UT-MB5 را اعلام کرده است.

اگر دوست دارید تبلتی با رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل داشته باشید، باید ۶۰۰۰ دلار ناقابل پرداخت کنید تا این غول ۲۰ اینچی را در دست بگیرید.


این تبلت با سیستم عامل ویندوز 8.1 و از دی ماه وارد بازار خواهد شد. دیگر مشخصات سخت افزاری نیز شامل ۸ گیگابایت رم و حافظه SSD با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت است.


پردازشگر نیز اینتل Core i5 خواهد بود. اما از آنجایی که این تبلت با این پردازشگر و سیستم عامل پرمصرف ارایه می شود، نباید روی باتری آن حساب باز کنید و پاناسونیک اعلام کرده که باتری آن تنها برای ۲ ساعت دوام خواهد آورد.
البته بازار هدف این تبلت با وزن ۲۳۹۰ گرم کاربران عادی نیست و پاناسونیک می گوید تدوین گران ویدیویی، معماران، عکاس ها و طراحان جزو مشتریان این محصول به حساب می آیند.


شما فکر می کنید این تبلت با قیمت ۶۰۰۰ دلاری برای این تخصص ها آنقدر کارایی و مزیت به همراه دارد که آنها به خریدش فکر کنند؟

نظرات کاربران در مورد تبلت ۲۰ اینچی 4K پاناسونیک با قیمت ۶۰۰۰ دلار به بازار می آید


علی
1392/08/27 13:48

پاناسونیک همین کارا رو میکنه که هی عقب میافته. 2 کیلو وزن و 2 ساعت عمر باتری وحشتناککککهههههه. آیپد ایر همتراز این تبلته.


* الزامی
* الزامی