زیباترین سوئیچ‌های خودرو!
یک‌شنبه 12 آبان 1392
خودرو
هرچه‌قدر که یک خودرو از نظر امکانات رفاهی و ایمنی و از نظر فنی کامل و پیشرفته باشد، مسلماً بدون داشتن طراحی زیبا، موفق نخواهد بود
برای لذت بردن از یک خودرو، چند معیار اساسی وجود دارد. قدرت موتور بالا، هندلینگ خوب، ایمنی و راحتی و غیره. در کنار این موارد، یک فاکتور بسیار مهم نیز وجود دارد و آن هم زیبایی است. هرچه‌قدر که یک خودرو از نظر امکانات رفاهی و ایمنی و از نظر فنی کامل و پیشرفته باشد، مسلماً بدون داشتن طراحی زیبا، موفق نخواهد بود و در نهایت محکوم به  نابودی است. جدا از طراحی خارجی، طراحی داخل خودرو نیز بسیار حائز اهمیت بوده و می‌تواند بر روی تصمیم گیری شما تاثیر بگذارد.
حال تصور کنید از خودروی خود پیاده شده و به محل کارتان می‌روید و سوئیچ اتومبیل را روی میز خود می‌اندازید. مطمئن باشید اگر فردی علاقمند به خودرو وارد دفتر کارتان شود، حتماً به سوئیچ خودروی شما توجه خواهد کرد. برای بسیاری از افراد مهم نیست که سوئیچ خودرویشان زیبا باشد. ولی برای بسیاری از دوست‌داران خودرو، تک تک اجزا مهم بوده و برایشان اهمیت دارد که سوئیچی زیبا در دست بگیرند. در این مطلب قصد داریم تا 10 سوئیچ زیبا و شاید بهتر است بگوییم "خاص" را به شما معرفی کنیم.


 تسلا
فراری
سوبارو STI
هوندا NSX
نیسان 300ZX
پاکارد کلاسیک
فولکس‌واگن کلاسیک
پورشه 917
فورد موستانگ
دسوتو

نظرات کاربران در مورد زیباترین سوئیچ‌های خودرو!


mohamad
1392/08/30 15:33

خيلي عالي بود


MANI
1393/03/30 11:10

خیلی عالی بودش


* الزامی
* الزامی