ابعاد حضور سونی در بازار محصولات لمسی رده بالا: ۴.۳، ۵، ۶.۴ و ۱۰ اینچ؟
دوشنبه 28 مرداد 1392
تبلت
کوروزومی یوشیرو٬ یکی از اعضای هیئت مدیره سونی که در جریان امور مربوط به دستگاه های اکسپریا قرار دارد٬ به یکی از روزنامه های ژاپنی گفته که....
کوروزومی یوشیرو٬ یکی از اعضای هیئت مدیره سونی که در جریان امور مربوط به دستگاه های اکسپریا قرار دارد٬ به یکی از روزنامه های ژاپنی گفته که ارائه دستگاه هایی برای پوشش تک تک نیازهای کاربران امری محال است و سونی قصد دارد روی اندازه های مشخصی از ۴ تا ۱۰ اینچ تمرکز کند.

او می گوید قرار دادن اکسپریا Z اولترا در کنار گوش برای مکالمه٬ توسط عده ای مشتریان کار مسخره ای قلمداد می شود و باید گفت به همین دلیل هم سونی همراه آن یک هدست بی سیم عرضه می کند٬ ولی به حضور در رده فبلت ها اعتقاد دارد. یوشیرو همچنین تبلت های ۱۰ اینچی را تقاضای اصلی بازار می داند و بنابراین می شود انتظار داشت که سونی به زودی جانشینی برتر برای اکسپریا تبلت Z معرفی کند.


اما آنچه ار لا به لای حرف های آقای یوشیرو جلب توجه می کند٬ تمرکز روی اندازه هایی "از ۴ اینچ" به بالا است. می دانیم که به زودی هونامی جانشین اکسپریا Z می شود تا رده ۵ اینچی های سونی نو نوار شده باشد ولی در عین حال٬ شایعه هونامی مینی را هم داریم.


اخبار غیررسمی٬ هونامی مینی را دارای نمایشگر ۴.۳ اینچی (رزولوشن ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل) و باتری ۲۴۰۰ میلی آمپری می دانند٬ و غیر از اینها تمام مشخصات فنی آن مشابه هونامی خواهد بود. در اصل یک ۴ اینچی که برای خودش پرچمدار است.


حالا تصور کنید که سونی ۴ محصول٬ همگی با پردازنده اسنپدرگون ۸۰۰ و از اندازه های ۴.۳ تا ۱۰ اینچ روانه بازار کند٬ با کیفیت ساخت خوبی که در محصولات جدید سونی دیده می شود٬ رقابت جذابی برای دیگران رقم خواهد خورد. اینطور فکر نمی کنید؟


نظرات کاربران در مورد ابعاد حضور سونی در بازار محصولات لمسی رده بالا: ۴.۳، ۵، ۶.۴ و ۱۰ اینچ؟


* الزامی
* الزامی