TTS خاص، عضو جدید آئودی
یک‌شنبه 27 مرداد 1392
خودرو
آئودی TT اولین بار در سال 1998 رونمایی شد و بسیار مورد توجه عموم قرار گرفت. در عرض 15 سال، فقط شاهد تولید دو نسل از این خودرو بوده‌ایم.
اینک رقم فروش TT به 500,000 دستگاه رسیده که به این مناسبت، کمپانی آئودی مدل خاص TTS را در دو نوع کوپه و کروک معرفی کرده است و اعلام نموده که قصد دارد فقط تعداد 500 دستگاه از آن‌را تولید کند. این مدل در دو رنگ متفاوت  زرد Imola و خاکستری Nimbus تولید خواهد شد.
هم‌چنین TTS های خاص مجهز به رینگ‌های پنج پره 19 اینچی آلومینیومی و بال عقب هستند. تودوزی چرم خاکستری رنگ با دوخت زرد به علاوه پلاک مخصوص که روی آن شماره خودرو (برای مثال 1/500) حک شده است، بیش از هر چیزی جلب توجه می‌کند.

در بخش فنی، بین این مدل و TTS معمولی تفاوتی وجود ندارد و شما با موتور چهارسیلندر 2 لیتری مجهز بهتوربوشارژر روبه‌رو هستید که توانایی تولید 272 اسب‌بخار نیرو و گشتاور 350 نیوتن‌متر را دارد. این نیرو به هر چهار چرخ منتقل شده و به کمگ گیربکس دوکلاچه اتوماتیک، TTS کوپه را در عرض 5.3 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می‌رساند. این مدل در ماه اکتبر رونمایی خواهد شد و هنوز اعلام نشده است که چند دستگاه از آن به آمریکا ارسال خواهد شد.

نظرات کاربران در مورد TTS خاص، عضو جدید آئودی


* الزامی
* الزامی