زیبارویان 2013
یک‌شنبه 13 مرداد 1392
خودرو
گاهی اوقات جذابیت و زیبایی ظاهری و داخلی و در برخی موارد، تشابه خودرو با ایده‌آل‌های ذهنی افراد، سبب انتخاب آن می‌شود. کارشناسان وب‌سایت Car Connection، با بررسی سالانه 250 خودرو جدید و...

 کارشناسان وب‌سایت Car Connection، با بررسی سالانه 250 خودرو جدید و طبقه بندی خودروها در 6 گروه، اقدام به انتشار لیستی از 11 خودروی زیبای سال 2013 کرده‌اند. در این لیست، شاهد هنرنمایی خودروسازان مشهوری از جمله استون‌مارتین، آئودی، مازراتی، مینی‌کوپر، جگوار،لامبورگینی، پورشه، و دوج خواهید بود. 

- استون‌مارتین DB9 2013: طراحی این خودرو از سال 2004 و با عرضه اولین مدل از آن، تاکنون تفاوت چندانی نکرده است و می‌توان گفت که این خودرو، در هر دو حالت کوپه و کروک، خودرویی جذاب و زیبا است.

- استون‌مارتین DBS 2013: طراحی ماندگار این خودروی ماسل‌کار، یادآور خاطرات دنیای قدیم با رویکردی مدرن می‌باشد.

- آئودی A7 2013: می‌توان گفت که آئودی A7، نقطه عطف هنر و صنعت است. این زیبای آهنی، به عنوان یک خودروی لوکس و هماهنگ، از شهرت بسیاری در بازار خودرو برخوردار است.

- جگوار XK 2013: اگرچه 7 سال از حضور این خودروی پر قدرت و زیبا در جاده‌ها می‌گذرد، اما هنوز هم کوچکترین نقطه ضعفی در طراحی آن به چشم نمی‌خورد. 

- لامبورگینی آونتادور 2013: طراحی عجیب و ابتدایی آونتادور در کابین جت مانند آن به اوج خود می‌رسد. 

- لامبورگینی گالاردو 2013: علی‌رغم حذف درب‌های خفاشی، طراحی سه‌گوش، رنگ‌های جذاب و جزئیات منحصر به فرد گالاردو، هم‌چنان آن را به عنوان یک خودرو زیبا مطرح می‌کند. 

- مازراتی GranTurismo 2013: خطوط و منحنی‌های زیبا و متناسب به کار رفته در طراحی مازراتی GranTurismo، آن را به یک خودرو مسحورکننده و ماندگار تبدیل کرده است. 

- مینی کوپر 2013: می‌توان گفت در خانواده‌ی خودروهای کوچک کلاسیک، کمتر خودرویی از ترکیب مدرن و در عین حال سنتی مینی‌کوپر در طراحی خود بهره برده است .

- پورشه 911: بدون شک می‌توان گفت که مدل جدید پورشه 911، تفاوت چشمگیری با مدل قبلی خود دارد که البته چندان محسوس نیست. این تفاوت در نحوه طراحی سقف این خودرو می‌باشد.

- پورشه باکستر 2013: طراحی فوق‌العاده زیبا و جذاب پورشه باکستر جدید، این خودرو را در ردیف رقبایی چون بی‌ام‌و و بنز قرار می‌دهد.

- دوج وایپر SRT 2013: طراحی مدل جدید دوج وایپر انقلابی در صنعت خودروسازی ایجاد کرد. مدل جدید این خودرو با ظاهری جذاب و فریبنده، بسیاری از خصوصیات اجداد خود از جمله ارتفاع کم در قسمت جلو و ارتفاع بیشتر در قسمت عقب را حفظ کرده است.


نظرات کاربران در مورد زیبارویان 2013


* الزامی
* الزامی