بالاخره اندروید جیلی بیلی رتبه یک دنیای اندروید را تصاحب کرد
سه‌شنبه 18 تیر 1392
رسانه
بر اساس اطلاعات میزان کاربرد اندروید که روز دوشنبه توسط گوگل منتشر شده، جیلی بیلی بالاخره توانست از نان زنجبیلی (2.3) عبور کرده عنوان نخست دنیای اندروید را از آن خود کند.

بر اساس اطلاعات میزان کاربرد اندروید که روز دوشنبه توسط گوگل منتشر شده، جیلی بیلی بالاخره توانست از نان زنجبیلی (2.3) عبور کرده عنوان نخست دنیای اندروید را از آن خود کند. اکنون میزان استفاده از جیلی بیلی (4.1 و 4.2) در دنیای اندروید به ۳۷.۹ درصد رسیده است. در حالی که تنها ۳۴.۱ درصد این کیک، قسمت نان زنجبیلی گردیده است.


آمار منتشره حاکی از رشد ۴.۹ درصدی جیلی بیلی نسبت به ماه قبل است. در ماه ژوئن، جیلی بیلی تنها ۳۳ درصد بازار را در اختیار داشت، در حالی که نان زنجبیلی سهم ۳۶.۵ درصدی را تصاحب کرده بود. 


اکنون دیگر اندروید جیلی بیلی را می توان محبوب ترین نسخه این سیستم عامل میان کاربران دانست. اگرچه این جایگاه را هم باید بین دو نسخه جیلی بیلی تقسیم نمود. در حال حاضر اندروید 4.1 سهم ۳۲.۳ درصدی از کل کاربران اندروید را در دست دارد. در حالی که اندروید 4.2 تنها روی ۵.۶ درصد از ابزارهای کاربران به چشم می خورد.


همان طور که در جدول ابتدای مطلب می بینید، اندروید بستنی حصیری (4.0) هم ۲۳.۳ درصد از کیک اندروید سهم می برد که نسبت به بخش ۲۵.۶ درصدی ماه قبل سقوط نسبتا چشمگیری را نشان می دهد. دیگر نسخه های این سیستن عامل هم (دونات، شیرینی خامه ای، ماست یخی و شانه عسل) جمعا بر روی کمتر از ۵ درصد ابزارهای اندرویدی خودنمایی می کنند.


نظرات کاربران در مورد بالاخره اندروید جیلی بیلی رتبه یک دنیای اندروید را تصاحب کرد


* الزامی
* الزامی