عرضه تلویزیون ۳۹ اینچی 4K با قیمت ۶۹۹ دلار توسط Seiki
سه‌شنبه 4 تیر 1392
صوتی و تصويری
از ابتدای سال ۲۰۱۳ که داستان تلویزیون های خارق العاده 4K شروع شد، تا کنون همیشه صحبت از قیمت های نجومی ۱۳ تا سی و چند هزار دلاری مطرح بوده اما....
از ابتدای سال ۲۰۱۳ که داستان تلویزیون های خارق العاده 4K شروع شد، تا کنون همیشه صحبت از قیمت های نجومی ۱۳ تا سی و چند هزار دلاری مطرح بوده و حتی هنگامی سونی از قیمت های نسبتا ارزان سخن گفت ، ارقام آنچنانی ۵ تا ۶ هزار دلار خودنمایی می کردند.

اما به گمانم حالا زمان آن رسیده که واقعا تلویزیون های 4K هم قیمت های معقولی پیدا کنند. پس از آنکه شرکت Seiki تلویزیون ۵۰ اینچی اش را تنها با قیمت ۱۵۰۰ دلار روانه بازار کرد ، اکنون زمان آن رسیده که باز هم قیمت ها شکسته شود. 

این شرکت روز گذشته از عرضه مدل ۳۹ اینچی 4K TV خود از پایان ماه جاری میلادی تنها با قیمت ۶۹۹ دلار خبر داد. پیش فروش این تلویزیون هم قرار است از دو روز دیگر آغاز گردد.

اگر چه شاید این تلویزیون را از نظر اندازه یا کیفیت نتوان با محصولاتی چون سامسونگ یا سونی مقایسه کرد، اما بدون شک قیمت آن چیزی است که امروزه تنه به تنه تلویزیون های ۱۲۰ هرتزی 1080p موجود در بازار می زند ولی کیفیت 4K را به ارمغان می آورد. 

اگر هم فکر می کنید ۳۹ یا ۵۰ اینچ اندازه ایده آل شما برای یک سینمای 4K خانگی نیستند، بهتر است کمی صبر کنید. زیرا این شرکت تصمیم دارد از پاییز امسال با یک ۶۵ اینچی 4K فوق العاده ارزان قیمت، بازار را به لرزه در آورد. 

آیا هنوز هم فکر می کنید که تلویزیون های 4K ارزش فکر کردن هنگام خرید را ندارند؟ به گمانم وقت آن رسیده که شرکت های تولید محتوا هم روی این فرمت سرمایه گذاری بیشتری کنند.

نظرات کاربران در مورد عرضه تلویزیون ۳۹ اینچی 4K با قیمت ۶۹۹ دلار توسط Seiki


* الزامی
* الزامی