شرکت Caviar می خواهد iPhone 12 Pro با طلای حکاکی شده تولید کند!
سه‌شنبه 14 مرداد 1399
موبايل
هنوز تا معرفی رسمی iPhone 12 Pro چندین ماه زمان باقی است، اما اگر در حساب بانکی خود 23000 دلار پول دارید بنابراین محدودیت های زمانی برایتان مسئله بزرگی نیست.
هنوز تا معرفی رسمی iPhone 12 Pro چندین ماه زمان باقی است، اما اگر در حساب بانکی خود 23000 دلار پول دارید بنابراین محدودیت های زمانی برایتان مسئله بزرگی نیست. لازم به ذکر است که خود اپل روی محصول خود چنین قیمت نگذاشته، بلکه این شرکت Caviar است که می خواهد بار دیگر آیفون های فوق لاکچری و طلاکوبی شده را روانه بازار کند.
Caviar iPhone 12 Pro Victory Pure Gold یک نام طویل برای یک دستگاه سلطنتی است و در بخش پشتی آن با سنگ ها قیمتی تزئین شده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، شکل گل بابونه در بخش پشتی نقش بسته که در واقع گل ملی کشور روسیه است.
در این بخش همچنین هشت الماس 0.48 قیراطی هم قرار گرفته تا با یک محصول تماما لوکس طرف باشیم. کناره های دستگاه نیز اعدادی حکاکی شده که اطلاعات محصول و شماره آن را به نمایش می گذارد، چون این دستگاه در تعداد محدود تولید و عرضه خواهد شد.
اگر جزو میلیاردر های دنیا نیستید و میلیونری بیش نیستید (!)، شرکت Caviar آیفون های کربن و تیتانیومی هم میسازد. این دستگاه تنها 5060 دلار قیمت دارند و نسبت به نسخه های طلایی، عادی تر هستند. در این نسخه هم می توانید iPhone 12 Pro و هم iPhone 12 Pro Max خریداری کنید.
این آیفون های لوکس و خاص تا اواسط پاییز عرضه خواهند شد و Caviar هم اعلام کرده که طراحی های دیگری هم در دستور ساخت دارد که ترکیبی از طلا، چرم و متریال گران قیمت دیگر خواهد بود. در بخش بالایی برخی از این نمونه های اولیه را مشاهده خواهید کرد که احتمال تولید آن ها وجود دارد. البته Caviar اعلام کرده که اگر خریداران طراحی خاصی در ذهن دارند، می تواند آن را در سفارششان لحاظ کند، تا وقتی که کیف پولتان از پس قیمتش بر آید!

مشاهده بهترین قیمت روز گوشی های اپل آیفون در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد شرکت Caviar می خواهد iPhone 12 Pro با طلای حکاکی شده تولید کند!


* الزامی
* الزامی